Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

Komunikat w sprawie przesyłek zagranicznych

Data dodania: 2020-03-16 11:27:45Szanowni Państwo,
od  poniedziałku (tj. 16 marca) do odwołania Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu usuwa z oferty usułg dodatkowych możliwość wysyłki zagranicznej dokumnetów potwierdzających ukończenia kursu. Jest to uwarunkowane decyzją Poczty Polskiej, która w związku z pandemią koronawirusa  zawiesiła realizację przesyłek do innych krajów.

Czytaj całość

Kurs na zdrowie

Data dodania: 2020-03-05 14:39:18


Przez najbliższe dwa tygodnie, obniżamy ceny na wybrane e-kursy z kategorii Zdrowie. 
Wykorzystaj okazję, wybierz swój kurs i poczuj się zainspirowany do codziennego dbania o siebie i swoje samopoczucie.

Czytaj całość

KONKURS! Wygraj bezpłatny udział w warsztatach WEEKEND KOBIET „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

Data dodania: 2020-02-13 07:42:16Odczuwasz silną potrzebę wprowadzenia zmiany w swoim życiu? Chcesz odnaleźć równowagę pomiędzy umysłem, ciałem i duchem? Weź udział w konkursie i wygraj bezpłatny udział w Weekendzie Kobiet „Wiosenne Przebudzenie” organizowanym przez W Pełni Ja. Warsztat ma na celu stworzenie przestrzeni, w której w przyjemny i bezpieczny sposób będziesz mogła dowiedzieć się czegoś nowego o sobie i nadać ważnym w Twoim życiu obszarom nowy kierunek. W kameralnym towarzystwie będziesz delektować się wykwintnym jedzeniem, a wieczorna relaksacja i spacery po otulonej bajecznymi łąkami i lasami okolicy na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Czytaj całość

Słowa, które dodają sił

Data dodania: 2019-11-30 12:39:47


Wybierz liczbę od 1 do 21 i odczytaj słowa, które dodadzą Ci wewnętrznej siły. Czasami słowa, zdania, cytaty gdzieś przeczytane czy usłyszane potrafią trafić w samo sedno nas samych. Czasami są odpowiedzią, której poszukujemy, inspiracją, przyczynkiem do głębokiej refleksji prowadzącej do zmiany własnego sposobu myślenia. Proponujemy andrzejkową zabawę. Wystarczy wybrać liczbę od 1 do 21 i odczytać słowa jej przypisane. Następnie, trzeba zastanowić się, czy przeczytana myśl odnosi się w jakikolwiek sposób do naszych własnych doświadczeń, czy możemy wyciągnąć z nich coś dla siebie, czy płynie z nich przakaz, nad którym warto pomyśleć.
Można także prześledzić całą listę i znaleźć swój ulubiony cytat.
Miłej zabawy!

Czytaj całość

Kosmetologia jutra?

Data dodania: 2019-11-21 13:22:35

 


Pojęcie holizmu w ostatnim czasie zyskało na popularności. Wszystko co holistyczne stało się tak pożądane, że obecnie możemy usłyszeć o holistycznej medycynie, holistycznej fizjoterapii, holistycznej pedagogice, holistycznej muzykoterapii czy holistycznym rozwoju. Termin ten funkcjonuje także w obszarze kosmetologii i kosmetyki. Gabinety oferujące holistyczne rytuały cieszą się zainteresowaniem świadomych, wyedukowanych i wymagających klientek. Coraz częściej od swoich kosmetyczek oczekują one nie tylko profesjonalizmu w doborze i wykonaniu zabiegu, ale także holistycznej opieki. Co to właściwie znaczy?
 

Czytaj całość