Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

Słowa, które dodają sił

Data dodania: 2019-11-30 12:39:47


Wybierz liczbę od 1 do 21 i odczytaj słowa, które dodadzą Ci wewnętrznej siły. Czasami słowa, zdania, cytaty gdzieś przeczytane czy usłyszane potrafią trafić w samo sedno nas samych. Czasami są odpowiedzią, której poszukujemy, inspiracją, przyczynkiem do głębokiej refleksji prowadzącej do zmiany własnego sposobu myślenia. Proponujemy andrzejkową zabawę. Wystarczy wybrać liczbę od 1 do 21 i odczytać słowa jej przypisane. Następnie, trzeba zastanowić się, czy przeczytana myśl odnosi się w jakikolwiek sposób do naszych własnych doświadczeń, czy możemy wyciągnąć z nich coś dla siebie, czy płynie z nich przakaz, nad którym warto pomyśleć.
Można także prześledzić całą listę i znaleźć swój ulubiony cytat.
Miłej zabawy!

Czytaj całość

Kosmetologia jutra?

Data dodania: 2019-11-21 13:22:35

 


Pojęcie holizmu w ostatnim czasie zyskało na popularności. Wszystko co holistyczne stało się tak pożądane, że obecnie możemy usłyszeć o holistycznej medycynie, holistycznej fizjoterapii, holistycznej pedagogice, holistycznej muzykoterapii czy holistycznym rozwoju. Termin ten funkcjonuje także w obszarze kosmetologii i kosmetyki. Gabinety oferujące holistyczne rytuały cieszą się zainteresowaniem świadomych, wyedukowanych i wymagających klientek. Coraz częściej od swoich kosmetyczek oczekują one nie tylko profesjonalizmu w doborze i wykonaniu zabiegu, ale także holistycznej opieki. Co to właściwie znaczy?
 

Czytaj całość

Promocyjna "szóstka"

Data dodania: 2019-11-14 14:06:43

Tylko do 26 listopada obniżamy ceny sześciu kursów. Sprawdzcie koniecznie, których.

Czytaj całość

Duplikaty zaświadczeń i dyplomów

Data dodania: 2019-04-03 14:14:18


W związku z częstymi zapytaniami, informujemy, że istnieje możliwość zamówienia duplikatów dokumentów i ich ponownej wysyłki w cenie 20zł. Cena ta obejmuje ponowne wystawienie dokumentów oraz wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej. Pomimo iż,  nieczęto dostajemy sygnały o tym aby przesyłki ralizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej dochodziły w złym stanie, mamy na uwadze, że tak się może stać; dlatego też rekomentowaną przez nas formą wysyłki jest przesyłka kurierska - dodatkowy koszt 16zł.

Czytaj całość

Czym właściwie jest rozwój osobisty?

Data dodania: 2018-11-28 11:02:48Chcesz być bardziej zmotywowany, chcesz być bardziej pewny siebie, chcesz lepiej dogadywać się z innymi? Chcesz pracować nad własnym rozwojem? Nasz najnowszy kurs „Rozwój osobisty” to ku temu pierwszy krok. Udział w nim nie sprawi, że staniesz się nowym człowiekiem. Z pewnością jednak zainspiruje i zmotywuje Cię do pracy nad sobą. Uświadomisz sobie, że wszystko jest możliwe, a wszelkie bariery i blokady można skutecznie pokonać. Ten kurs ma za zadanie otworzyć Twój umysł

 

Czytaj całość