Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

O nas

Harv Eker

Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą.

- Harv Eker -

Cześć!

Cieszymy się, że jesteś z nami! Wspieramy tych, którzy tak jak Ty, chcą iść do przodu! Przygotowujemy dla Ciebie kursy online – porządną dawkę wiedzy i inspiracji, które wykorzystasz na co dzień.

Serwujemy je tak, jak lubisz: przejrzyście posegregowane informacje, omówione przystępnym językiem, przedstawione w miły dla oka sposób.

Na Twoich warunkach

Nauka z nami to sama przyjemność i zero stresu. Nigdzie nie dojeżdżasz, bo kurs możesz rozpocząć od razu po zakupie. Na dowolnym urządzeniu, o każdej porze dnia i nocy. Sam decydujesz o tempie nauki i rozwiązywania testów.

Z naszym wsparciem

Już tysiące kursantów przekonało się, że poszerzanie kompetencji właśnie z nami jest dobrym wyborem. Uczysz się zdalnie, ale jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i wspieramy Cię na każdym etapie nauki.

Za co nas lubią kursanci?

Każdy absolwent ma możliwość wyrażenia swojej opinii na temat kursu, placówki czy współpracy z nami. Wszystkie opinie upubliczniamy na stronie. Co najczęściej myślą o nas kursanci? Większość jest zgodna.

 • Świetna obsługa i kontakt

  Świetna obsługa i kontakt - nasi kursanci lubią z nami rozmawiać. Podkreślają profesjonalną i przyjazną obsługę pracowników Biura Obsługi Kursanta, co jest bardzo ważne przy korzystaniu z kursów zdalnych.

 • Doskonale przygotowane materiały

  Doskonale przygotowane materiały - opinie wskazują, że nasze materiały szkoleniowe są dobrze przygotowane i czytelne, co ułatwia przyswajanie wiedzy.

 • Praktyczna i rzetelna wiedza

  Praktyczna i rzetelna wiedza - kursantom podoba się, że nasze materiały dostarczają fachowej wiedzy, którą można zastosować w praktyce, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

 • Atrakcyjna forma

  Atrakcyjna forma - kompaktowa formuła materiałów szkoleniowych i ich oprawa graficzna robi pozytywne wrażenie na kursantach.

 • Testy po każdym module

  Testy po każdym module - obecność testów po zakończeniu każdego modułu kursu pozwala uczestnikom na sprawdzenie swojej wiedzy. To ważne narzędzie samooceny, wpływające na motywację do nauki.

 • Dostosowanie do różnych poziomów doświadczenia

  Dostosowanie do różnych poziomów doświadczenia - z opinii wynika, że kursy są odpowiednie zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które chcą pogłębić swoją wiedzę. To oznacza, że dostarczamy produkty cyfrowe, które spełniają potrzeby różnych grup.

 • Szybkość i fachowość

  Szybkość i fachowość - kursanci cenią sobie szybką realizację i przebieg nauki oraz sprawną wysyłkę zaświadczeń i dyplomów po jej zakończeniu.

 • Dostępność i czytelna platforma

  Dostępność i czytelna platforma - kursanci doceniają też łatwy dostęp do wiedzy oraz przejrzystość naszej platformy szkoleniowej.

 • Oszczędność czasu

  Oszczędność czasu - możliwość dostępu do zakupionych szkoleń w dowolnym czasie i bez limitu jest również wskazywana jako atut.

 • Rabaty na kolejne kursy

  Rabaty na kolejne kursy - kursanci cieszą się możliwością uzyskania rabatów na kolejne kursy.

A my cieszymy się, że tak wielu z nich do nas wraca.

Będzie nam miło powitać także Ciebie!

Zobacz opinie naszych kursantów

2015

nauczamy już 9 lat

112

kursów w ofercie

49 214

kursantów

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego.

Kliknij tutaj, aby przejść do naszego wpisu w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych.


Zobacz jak dbamy o jakość naszych usług:

Od 2015 roku jesteśmy wpisani do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych prowadzonego przez Ministra Edukacji i Nauki  pod  numerem 129310.
RSPO, czyli Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych to moduł Systemu Informacji Oświatowej (SIO), który zawiera informacje o wszystkich, aktualnie działających szkołach i placówkach oświatowych w Polsce.

Od 2019 roku jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych jako podmiot świadczący usługi rozwojowe z dofinansowaniem nawet do 80% wartości szkolenia. Zostaliśmy pozytywnie zweryfikowani przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na podstawie określonych standardów kształcenia. Nie każda instytucja szkoleniowa może pochwalić się takim dokonaniem.

Od 2023 roku jesteśmy członkiem Klastra Edukacyjnego, co daje nam możliwość połączenia potencjału gospodarczego, edukacyjnego i naukowego, a przede wszystkim udział w procesie kształtowania świadomości szkolnictwa zawodowego jako szkolnictwa pozytywnego wyboru, z możliwością realizowania ścieżki kariery zawodowej w oparciu o rozwój kluczowych kompetencji oczekiwanych przez pracodawców.

Od 2021 r. jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, dzięki czemu można skorzystać z naszych usług za pośrednictwem wspominanego Urzędu na zasadzie refundacji kosztów szkolenia.


Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego jest członkiem Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego przy Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest to nie tylko alternatywa w tworzeniu perspektyw dla rozwoju szkolnictwa branżowego i technicznego, ale współdziałanie, dzięki któremu jest możliwe wykształcenie dobrze wyspecjalizowanej i wyszkolonej kadry, mającej w przyszłości realny wpływ na rozwój gospodarki naszego regionu.

CRP we Wrocławiu Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.” Rozwój spółki CRP we Wrocławiu poprzez wejście na nowe rynki zagraniczne”

Celem projektu jest rozwój firmy CRP we Wrocławiu sp. z o .o. poprzez internacjonalizację w oparciu o wdrożenie nowego modelu biznesowego.

Dofinansowanie projektu z UE: 450 232.62 zł


Zapytanie ofertowe

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że nasza firma ogłasza otwarte postępowanie ofertowe na potrzeby naszego najnowszego projektu. Poszukujemy partnerów biznesowych, którzy chcą wspólnie z nami tworzyć innowacyjne rozwiązania i osiągać sukcesy.
Czekamy na Państwa zaangażowane oferty oraz liczymy na owocną współpracę.
Poniżej znajdują się szczegóły oferty.
Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem i udział w postępowaniu ofertowym.

- Załącznik nr 1
- zapytanie ofertowe Bon Ares CRP

Data publikacji: 27 marzec 2024 godzina 15:00

Ogłoszenie wykonawcy

- ogłoszenie wykonawcy

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.