Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Certyfikaty

certyfikaty
Aby ukończyć kurs... cóż, najpierw najlepiej go rozpocząć :)

Następnie kombinacja ciekawości, skupienia, poświecenia czasu i gotowe!

To poczucie ukończonego, dobrze zrealizowanego zadania, które sam przed sobą postawiłeś, żeby sięgać dalej.. jest nie do opisania. Spróbuj sam.

Oprócz satysfakcji mamy dla Ciebie również.. dokumenty :)

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
  • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652)
  • dyplom, na którym wyszczególniono zakres materiału przerabianego w trakcie kursudyplom, na którym wyszczególniono zakres materiału przerabianego w trakcie kursu
  • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.

Wystawiane przez nas dokumenty nie nadają uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępują dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdzają za to uzupełnienie wiedzy i umiejętności oraz pracę nad rozwojem własnym uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Ceny wysyłek

Zarówno zaświadczenie, jak i dyplom są wysyłane bezpłatnie, w cenie kursu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej formy wysyłki.

Opcja wysyłki Forma wysyłki Termin sporządzenia
i wysyłki dokumentów
Cena
Standard Poczta Polska
list ekonomiczny
do 14 dni roboczych w cenie kursu gift
Kurier Inpost
dostawa do domu
do 14 dni roboczych dodatkowa opłata
16 zł
Kurier Express Inpost
dostawa do domu
do 3 dni roboczych dodatkowa opłata
30 zł
Zagraniczna Poczta Polska
list ekonomiczny
do 14 dni roboczych dodatkowa opłata
20 zł
EKO E-mail
wyłącznie skany dokumentów; wysyłka elektroniczna na adres e-mail
do 7 dni roboczych w cenie kursu gift

CRP we Wrocławiu ponosi odpowiedzialność za przesyłkę jedynie do momentu przekazania jej wybranemu przez Kursanta przewoźnikowi. Rekomendowaną przez nas formą wysyłki dokumentów jest Przesyłka kurierska, ze względu na lepsze zabezpieczenie dokumentów w przesyłce.

Ceny dodatkowych dyplomów w językach obcych

Zarówno zaświadczenie, jak i dyplom w języku polskim są wysyłane bezpłatnie, w cenie kursu. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych dokumentów - obcojęzycznych wersji dyplomu. Osoby zainteresowane tłumaczeniem zaświadczenia MEN powinny się udać do tłumacza przysięgłego.

Język dyplomu Cena
angielski Angielski dodatkowa opłata
30 zł
niemiecki Niemiecki dodatkowa opłata
30 zł
francuski Francuski dodatkowa opłata
30 zł
hiszpański Hiszpański dodatkowa opłata
30 zł
rosyjski Rosyjski dodatkowa opłata
30 zł
ukraiński Ukraiński dodatkowa opłata
30 zł
norweski Norweski dodatkowa opłata
60 zł

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.