Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Jesienne nowe edycje kursów

Data dodania: 2023-10-11 11:01:52


Z przyjemnością informujemy, że wybrane kursy przeszły aktualizację i gruntowną modyfikację. Dokładnie przeanalizowaliśmy komentarze od naszych Kursantów, większość sugestii została uwzględniona, a poprawki wdrożone.

Od sierpnia, sukcesywnie na platformie szkoleniowej pojawiały się nowe wydania kursów:

Uaktualniliśmy treści materiałów kursowych i rozszerzyliśmy zakres przedstawianych informacji. Odświeżone materiały zostały przekazane w ręce wnikliwego redaktora, który naniósł ostatnie poprawki, a następnie wylądowały na biurku (a raczej na dysku) surowego korektora. W ostatnim etapie prac zajął się nimi zespół graficzny. Kursy zyskały bowiem nową szatę graficzną - wszystko dla wygody kursantów i jeszcze większej klarowności przekazu!

Znikają, ale są nowe
 
Nasz zespół w dziale produktowym podjął decyzję o wycofaniu z oferty kursów Stres i depresja w pracy i życiu zawodowym oraz Wizaż (uczestnicy tych kursów wciąż mają do nich dostęp, jednak szkoleń tych nie ma już w sprzedaży dla nowych kursantów). Pozycje te wymagały tak daleko idących zmian, że postanowiono zająć się nimi od podstaw. Na ich kanwie, tej jesieni powstały dwa nowe e-kursy, które również dostępne są już na platformie:  
Stała aktualizacja – nasza misja

Motywujemy naszych kursantów do ciągłego rozwoju i doskonalenia, i sami chcemy również podążać tą drogą. Dlatego zależy nam, aby wszystkie nasze kursy były kompendium aktualnej wiedzy i prezentowały najwyższą jakość. Aby to było możliwe, muszą być regularnie aktualizowane i ulepszane. Nie ustajemy w tym postanowieniu i nadal trwają wzmożone prace także nad innymi kursami z naszej oferty, a o efekcie tych prac będziemy informować na bieżąco. Warto dodać, że nowe edycje kursów są dostępne dla kursantów, którzy zapisali się na kursy jeszcze przed wdrożeniem na platformę ulepszonych wydań.
 
 

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.