Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

Tydzień z terapią pedagogiczną - 6 aplikacji dla terapeutów i rodziców

Data dodania: 2018-04-10 14:47:06Systematyczna, codzienna praca jest absolutnie niezbędna, aby terapia pedagogiczna mogła przynieść zadowalające efekty.
Dziecko spotyka się ze specjalistą zwykle dwa razy w tygodniu, a między zajęciami, często nie robi nic. Ćwiczenia zadane przez
terapeutę, dzieci traktują jako przykry obowiązek i są jeszcze bardziej zniechęcone do dlaszej pracy.
A gdyby tak zadanie domowe trzeba było odrobić na tablecie, albo telofonie....?
 

Czytaj całość

Listopadowe nowości w Centrum Rozwoju Personalnego

Data dodania: 2017-11-15 13:48:47


Miło nam ogłosić, że w listopadzie lista kursów CRP we Wrocławiu wydłużyła się o dwa nowe szkolenia. 

Czytaj całość

Wysyłka dokumentów - teraz także kurierem

Data dodania: 2017-10-20 14:24:35

Mamy dobrą wiadomość dla naszych Kursantów. Od teraz, mogą Państwo sami zadecydować o formie wysyłki dokumnetów potwierdzających ukończenie kursu.
Wystarczy zaznaczyć wybraną opcję, podczas zakupu kursu.

Czytaj całość

Pomóż innym odnaleźć piękno

Data dodania: 2016-09-19 11:44:05"Beauty coach to osoba, której zadaniem jest pomoc w odnalezieniu piękna danej osoby. Jej profesja jest interdyscyplinarna - łączy w sobie zawody stylisty, wizażysty, stylisty fryzur oraz psychologa. Jest trenerem, który uczy, jak kształtować wizerunek, wskazuje jaki ubiór jest dla danej osoby najbardziej korzystny, wskazuje techniki makijażu, które sprawią, że wygląda jak najkorzystniej. Pomaga w doborze fryzury oraz odpowiednich dodatków. Wskazuje odpowednie techniki, które pomogą każdemu zaakceptować siebie i dostrzec swoje  najsilniejsze strony".

 

 

 

Czytaj całość

Wyjdź z błędnego koła negatywnych myśli

Data dodania: 2016-04-11 11:25:46

Czy wiesz, że to jak się czujesz, to wynik tego jak myślisz? What you think determines what your feel, to co myślisz determinuje, to co czujesz. To stwierdzenie to nie kolejna złota myśl z poradników dla zdesperowanych, tylko zgrabnie ujęte w słowa, przesłanie nurtu poznawczo-behawioralnego w psychoterapii.  W terapii poznawczo-behawioralnej przyjmuje się bowiem, że sposób postrzegania i interpretacji życiowych wydarzeń determinuje nasz nastrój i uczucia, wpływając jednocześnie na nasze zachowanie. A zatem, to nie zdarzenia powodują nasze cierpienia i złe samopoczucie, tylko słowa i myśli, którymi interpretujemy te zdarzenia. Prawda, że brzmi to interesująco…

Czytaj całość