Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

TOP 5 zalet e–learningu

Data dodania: 2015-10-07 13:40:56Popularność e-learningu
na świecie rośnie, a wyniki przeprowadzanych badań jednoznacznie wskazują na jego świetlaną przyszłość. W Stanach Zjednoczonych 46 proc. młodzieży uczęszczającej do tamtejszych szkół średnich ukończyło przynajmniej jeden kurs online. Jednocześnie szacuje się, że do roku 2019 średnio połowa kursów oferowanych przez amerykańskie odpowiedniki szkół licealnych będzie oparta na zasadach e-learningu.

Czytaj całość

Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria

Data dodania: 2015-10-21 09:49:07Nie sposób
wyobrazić sobie lekarza, który diagnozuje choroby tylko w oparciu o swoje praktyczne doświadczenie. Inżynier - konstruktor budujący mosty metodą prób i błędów, na której opiera się przecież praktyka, to też raczej kiepski fachowiec. To samo dotyczy specjalisty ds. marketingu i reklamy.

Czytaj całość

Masz dość, życie ucieka Ci przez palce? Wiemy, jak pomóc!

Data dodania: 2015-09-21 08:29:50


 
Z danych opublikowanych w cyklicznie przygotowywanym raporcieOECD Employment Outlookwynika, że 53,3 proc. polskich pracowników odczuwa stres w miejscu pracy. Bardziej zestresowani są jedynie pracownicy w Turcji (67,5 proc.) oraz Grecji (58 proc.). A zatem, co drugi z nas musi codziennie walczyć z tą potworną zmorą, jaką jest stres!

Czytaj całość

CRP- Wielkie otwarcie! Kształć się razem z nami!

Data dodania: 2015-09-08 09:18:16

 

Centrum Rozwoju Personalnego ma zaszczyt zaprosić Państwa w swoje edukacyjne progi. Na naszej platformie dostępne są już pierwsze, profesjonalne kursy, a wkrótce pojawią się kolejne. Naszym celem jest stworzenie bogatej bazy aktywnych szkoleń, które pomogą Państwu podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Co wyróżnia nas od innych i dlaczego to my powinniśmy stać się Państwa wyborem w dążeniu do samodzielnej edukacji? Odpowiedź jest prosta:

Czytaj całość