Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

VOUCHER NA KURS JAKO PREZENT NA ŚWIĘTA!

Data dodania: 2023-12-01 16:10:06

Boże Narodzenie to przepiękny czas, który spędzamy najczęściej w przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Wyjątkowo w tym czasie dbamy o wzajemne relacje, dobre samopoczucie wszystkich dookoła, ale i swoje własne.


Aby Święta były bezstresowe i niezapomniane, staramy się wszystko dopiąć na ostatni guzik: domowe porządki, przygotowanie potraw, strojenie choinki oraz zakupy - zwłaszcza te najistotniejsze, czyli prezenty, których zakup nieraz przyprawia o stres...  Jeżeli szukasz nietuzinkowego, oryginalnego podarunku dla bliskiej Ci osoby, bądź po prostu brakuje Ci czasu lub pomysłu na ciekawy prezent, mamy dla Ciebie idealną propozycję!


PRZEDSTAWIAMY DEDYKOWANY VOUCHER W UNIWERSALNEJ CENIE 99ZŁ, NA DOWOLNY KURS Z OFERTY PONAD 100 KURSÓW NA NASZEJ STRONIE!

Jak kupić voucher? To proste! Wejdź na stronę https://crp.wroclaw.pl/kurs-online-pod-choinke, wypełnij formularz podając swoje dane, a potem dane osoby obdarowanej. Dokonaj wyboru w jaki sposób voucher ma zostać wysłany - na Twojego maila, lub osoby obdarowanej. Sfinalizuj transakcję i ciesz się wspaniałym prezentem w dobrej cenie! Voucher można wykorzystać na dowolny kurs z naszej oferty!

Poniżej rozbudowana instrukcja:

Zakup vouchera:
 1. Wypełnij formularz na stronie, podając swoje imię, nazwisko oraz adres mailowy. Dodatkowo, podaj w formularzu dane osoby, dla której kupujesz prezent (imię, nazwisko, adres mailowy). Te dane będą znajdowały się na voucherze.
 2. Voucher będzie wysyłany na adres e-mail w formie pliku PDF. NIE WYSYŁAMY WERSJI PAPIEROWEJ VOUCHERA.
 3. Wybierz, czy voucher ma zostać wysłany na Twój adres e-mail, czy do osoby, która otrzyma go jako prezent.
 4. Jeśli bezpośrednio do osoby która otrzyma go jako prezent, podaj konkretną datę i godzinę dostarczenia vouchera.
 5. Po kliknięciu przycisku „KUP TERAZ”, zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
 6. Po opłaceniu, voucher wraz z imieniem i nazwiskiem Twoim oraz obdarowanej osoby oraz unikatowym kodem rabatowym zostanie przesłany na wybrany przez Ciebie adres e-mail. Rabat wynosi 100% i osoba, która otrzyma od Ciebie prezent, będzie mogła wykorzystać go na dowolny kurs z naszej oferty na stronie www.crp.wroclaw.pl.
 7. Aby wykorzystać voucher, a tym samym skorzystać z rabatu, wystarczy na stronie zakupowej wpisać go w okienku o nazwie "KOD RABATOWY”.
 8. Po użyciu kodu, na skrzynkę mailową danej osoby zostaną wysłane login i hasło do platformy szkoleniowej, na której będzie dostępny wybrany kurs.
 9. Kursy można realizować w dowolnym czasie, jako organizator nie narzucamy dat ani godzin, które Uczestnik musi przeznaczyć na naukę.
Realizacja kursu przez osobę obdarowaną:
 1. Wybierz dowolny kurs z naszej oferty, naciśnij przycisk "KUP TERAZ", uzupełnij formularz potrzebny w celu założenia konta na platformie szkoleniowej oraz wpisz kod rabatowy widoczny na voucherze.
 2. Po realizacji kodu, na podany przez Ciebie adres mailowy zostaną wysłane dane dostępowe do platformy szkoleniowej.
 3. Zaloguj się na platformę, wejdź w zakładkę "MOJE KURSY" i otwórz wybrany przez siebie kurs.
 4. Nie narzucamy godzin ani dat na realizację kursu - zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie.
 5. Wymogiem w celu uzyskania dyplomu i zaświadczenia jest zdanie wszystkich testów sprawdzających na min. 70%.
 6. Do testów jest nieograniczona ilość podejść - możesz je zdawać do uzyskania satysfakcjonującego Cię wyniku.
 7. Po ukończeniu kursu wyślemy do Ciebie dyplom i zaświadczenie zgodnie z wybraną formą wysyłki. Są to: list ekonomiczny Poczta Polska, kurier InPost, dokumenty w wersji PDF.
 8. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z działem obsługi klienta na: kontakt@crp.wroclaw.pl lub telefonicznie: +48 730 766 711.
Idealny prezent już gotowy!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: tel. +48 730 766 711 lub +48 782 524 420m email: kontakt@crp.wroclaw.pl

  Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.