Bardzo ciekawy kurs. Może nie jest obszerny i nie wyczerpuje w 100% tematu (przykładów mogłoby być więcej), ale jest przydatny i o wiele bardziej wartościowy niż wiedza zawarta w poradnikach z tej tematyki. W obecnej promocyjnej cenie 80 zł wart polecenia.
Kurs był bardzo wartościowy i dobrze przygotowany merytorycznie. Wiedza została przekazana w sposób jasny, zrozumiały i uporządkowany. Materiały szkoleniowe były pomocne, a omawiane zagadnienia można wykorzystać w praktyce. Jestem bardzo zadowolona z udziału i chętnie skorzystam z kolejnych szkoleń
Kurs był bardzo przydatny i dobrze przygotowany. Materiały były jasne, zrozumiałe i pomogły mi lepiej poznać zasady opieki nad osobą chorującą na cukrzycę. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia.