Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

Jak to w końcu jest z tą pomocą nauczyciela w przedszkolu - czy musi mieć wykształcenie pedagogiczne?

Data dodania: 2020-05-08 12:25:21

W ofercie edukacyjnej Centrum Rozwoju Personalnego znajduje się kurs online "Asystent nauczyciela w przedszkolu".
Osoby zainteresowane rozpoczęciem kursu pytają nas o wymagania jakie muszą spełniać, aby ubiegać się o pracę w tym charakterze.
Nie mam wykształcenia pedagogicznego, czy jak zrobię u was kurs, to będę mogła pracować w przedszkolu? – słyszymy najczęściej.
Trudno się dziwić, że zainteresowani pytają. W  Internecie panuje w tej kwestii ogromny chaos informacyjny. Postanowiliśmy zwrócić się o pomoc w rozstrzygnięciu sprawy do kancelarii prawnej. Opinia radcy prawnego jest jednoznaczna.

Czytaj całość

Nowy zawód - nowa praca. Zostań WA

Data dodania: 2020-05-01 20:57:25


Jak rozpocząć pracę w zawodzie wirtualnej asystentki, jak sprawdzić czy jest on dla mnie, jak szukać klientów i zdobyć pierwsze zlecenia
- podpowiedzi znajdziesz w najnowszym kursie online "Wirtualna asystentka" od CRP we Wrocławiu
 

Czytaj całość

Czas na wiosenne rabaty

Data dodania: 2020-04-27 11:39:46


Wiosną rozkwitają rabty! Zobacz jakie kursy warto kupić właśnie teraz w korzystnej cenie i "upiększyć" swoje CV. 

Czytaj całość

Komunikat w sprawie przesyłek zagranicznych

Data dodania: 2020-03-16 11:27:45Szanowni Państwo,
od  poniedziałku (tj. 16 marca) do odwołania Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu usuwa z oferty usułg dodatkowych możliwość wysyłki zagranicznej dokumnetów potwierdzających ukończenia kursu. Jest to uwarunkowane decyzją Poczty Polskiej, która w związku z pandemią koronawirusa  zawiesiła realizację przesyłek do innych krajów.

Czytaj całość

KONKURS! Wygraj bezpłatny udział w warsztatach WEEKEND KOBIET „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

Data dodania: 2020-02-13 07:42:16Odczuwasz silną potrzebę wprowadzenia zmiany w swoim życiu? Chcesz odnaleźć równowagę pomiędzy umysłem, ciałem i duchem? Weź udział w konkursie i wygraj bezpłatny udział w Weekendzie Kobiet „Wiosenne Przebudzenie” organizowanym przez W Pełni Ja. Warsztat ma na celu stworzenie przestrzeni, w której w przyjemny i bezpieczny sposób będziesz mogła dowiedzieć się czegoś nowego o sobie i nadać ważnym w Twoim życiu obszarom nowy kierunek. W kameralnym towarzystwie będziesz delektować się wykwintnym jedzeniem, a wieczorna relaksacja i spacery po otulonej bajecznymi łąkami i lasami okolicy na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Czytaj całość