Trening umiejętności społecznych (TUS) u dzieci i dorosłych ze spektrum autyzmu Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Trening umiejętności społecznych (TUS) u dzieci i dorosłych ze spektrum autyzmu

O kursie:
Kształtowanie odpowiednich umiejętności społecznych powinno być istotne dla każdego. Jesteśmy istotami społecznymi, więc rozwijanie zdolności w tym zakresie jest dla nas bardzo przydatne. Zaś niezwykle wartościowe i dające nadzieję na lepsze życie jest dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Trening umiejętności społecznych u dzieci i dorosłych ze spektrum zaburzeń autystycznych to kurs stanowiący kompleksowy program aktywności, obejmujący wiedzę teoretyczną, praktyczne doświadczenia, ćwiczenia i arkusze pracy. Szkolenie przedstawia specyfikę funkcjonowania społecznego osób z ASD oraz możliwości ich wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Kurs opracowała Katarzyna Latta, psycholog o specjalności klinicznej, absolwentka studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego i terapii rodzin. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi i trudnościami w funkcjonowaniu społecznym (w tym z dziećmi z autyzmem). Jest też autorką kilkunastu artykułów w dziedzinie psychologii

Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • deficytów i nieprawidłowości funkcjonowania osób ze spektrum zaburzeń autystycznych w sferze umiejętności społecznych;
 • obszarów zaburzeń funkcjonowania osób ze spektrum zaburzeń autystycznych, w których należy kształtować kompetencje społeczne;
 • działań terapeutycznych wspierających osoby z ASD w zakresie kompetencji społecznych;
 • organizacji zajęć TUS u dzieci i dorosłych z ASD;
Spis modułów:

 • Moduł 1: Trening umiejętności społecznych - wprowadzenie
 • Moduł 2: Budowanie poczucia własnej wartości u osób z ASD
 • Moduł 3: Umiejętności związane z uczuciami osób z ASD
 • Moduł 4: Trudne doświadczenia i zachowania osób z ASD
 • Moduł 5: Rozwijanie kompetencji osób z ASD w sytuacjach społecznych
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
390 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Edukacja, kompetencje rodziców”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Materiały dobierane są w oparciu o praktyczne potrzeby nauczyciela pracującego z dziećmi autystycznymi, jasno opisane są etapy i metody przeprowadzania TUS. Kurs jest bardzo pomocny.
Kurs opisany bardzo profesjonalnie, przystępny, dla każdego.
Jednak moim zdaniem cena jest za wysoka.
Dużo teorii, która pozwoliła mi poukładać posiadaną już wiedzę.
Doskonałe uzupełnienie wiedzy. Polecam
Dziękuję CRP za udostępnienie i stworzenie kursu Trening umiejętności społecznych myślę, zdobyta wiedzą podczas kursu będzie zastosowana. Polecam serdecznie.
Mega polecam kurs bardzo dużo informacji i materiałów
Jestem bardzo zadowolona, super kursy, bardzo dobrze przygotowany materiał do nauki.
Dużo teorii, mało praktycznych ćwiczeń. Oprócz tego jest tam nieaktualną wiedza dot. półkul mózgowych. Oprócz tego przystępna forma, łatwo się czyta.
Polecam bardzo przystęnie przedsatwiony , obszerny i pełen wiedzu kurs za zakresu TUS dla osób ze spektrum autyzmu. Wiele wiedzy, bez wychodzenia z domu-dla ambitnych-bo jednak trzeba tę wiedzę samodzielnie przyswoić.
Trening umiejętności społecznych u dzieci i dorosłych ze spektrum zaburzeń autystycznych.
Super, kompleksowe i merytoryczne szkolenie! Polecam!

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.