Kurs Aromaterapia

Tajniki aromaterapii

O kursie:
Aromaterapia to bardzo esencjonalny dział medycyny alternatywnej. Lecznicze i pielęgnacyjne właściwości olejków aromatoterapeutycznych wykorzystywano już w starożytności. Dziś, ponownie wracają do łask i zyskują coraz większą popularność w domowych apteczkach, jak i w specjalistycznych terapiach medycznych. Choć aromaterapia wydaje się dziedziną prostą, prowadzenie kuracji z użyciem olejków eterycznych musi być podparte olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Wszystko ze względu na bardzo skomplikowany skład substancji lotnych, wywołujący odmienne reakcje w zależności od indywidualnych cech pacjenta. Kurs „Tajniki aromaterapii” to zbiór istotnych informacji dotyczących sposobów kuracji za pomocą olejków eterycznych. Jego celem jest przedstawienie, na czym polega ta dziedzina medycyny naturalnej, jakie zasady należy stosować i jakich technik używać. Kurs jest skierowany do osób zajmujących się aromaterapią hobbystycznie oraz pracujących w zakładach kosmetycznych i SPA.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • technik aromaterapeutycznych;
 • działania wybranych olejków eterycznych;
 • tworzenia kompozycji zapachowych;
 • kuracji pielęgnacyjnych z wykorzystanie olejków.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Aromaterapia – wprowadzenie
 • Moduł 2: Zasady aromaterapii
 • Moduł 3: Wybrane olejki eteryczne
 • Moduł 4: Kompozycje olejków eterycznych
 • Moduł 5: Kuracje pielęgnacyjne
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
270 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Mogą Cię też zainteresować kursy:
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy hobbystyczne”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
Dyplom
Bardzo łatwa w obsłudze platforma, przyjazne zaliczenie kursu.
Magdalena, Poznań
starstarstarstarstar
Przyjemna tematyka podana w przystępnej formie. Szybki kontakt i sprawna obsługa kursu.
Mirella, Kostrzyn nad Odrą
starstarstarstar
Zredagowane treści przekazane w bardzo przystępnej formie. Obsługa platformy kursowej czytelna i łatwa. Polecam dla chcących rozwijać umiejętności ogólne i osobiste kompetencje. Świetne uzupełnienie wiedzy.
Monika, Grębków
starstarstarstarstar
Dziękuję za kurs. Jestem zadowolona. Polecam.
kurs jest prosty i łatwy do zrozumienia
Jestem bardzo zadowolona z kursow i chetnie korzystam z kolejnych. Polecam!
Małgorzata, Częstochowa
starstarstarstarstar
Kurs ciekawie przygotowany - materiał rzeczowy, dający konkretne i bardzo ważne informacje. Wiedzę zdobytą w trakcie kursu będę wykorzystywać w praktyce.
Łatwy dostęp do materiałów, ciekawe zagadnienia polecam
Bardzo dobry kurs! Polecam!
Izabella, Warszawa
starstarstarstarstar
Moim zdaniem dobrze teoretycznie przygotowany kurs. Wyraźnie opisane wszelkie zagadnienia i różne ciekawostki . Temat wyczerpujący , super naprawdę .
Doskonały kontakt z organizatorem. Szczerze polecam
Bardzo fajny kurs. Gorąco polecam
Alicja, Rozdrażew
starstarstarstarstar
Materiały, opracowania skondensowane do treści właściwych i optymalnych do poziomu kursu. Bedę korzystała częściej z oferty CRP o ile tematyka będzie pomocna w podwyższaniu moich kwalifikacji. Pozdrawiam
Przystępując do kursu Aromaterapia, znałam podstawy. Szukałam kompendium. Jestem praktykiem, przygotowuję się do egzaminu w Izbie. Kurs na tej platformie (kupiłam 4 inne) zachwycił mnie: prostotą, rzetelnością, dobrym rysem historycznym, dobrym podziałem technicznym, literaturą, jasnością przekazu. Opowiedziałam już wielu osobom, że z czystym sumieniem polecam platformę, obsługę, jakość kursu, finalizację i jeszcze dostałam karty podarunkowe na następne! Znam naprawdę wiele platform, korzystam z nich na codzień - tutaj wszystko jest OK.
Agnieszka, Radzyń Podlaski
starstarstarstarstar
Profesjonalizm na 200%, POLECAM z czystym sumieniem
Bardzo przystępne informacje. Ciekawie przedstawione. Testy na dobrym poziomie. Przyznam że jest to mój drugi kurs i jestem bardzo zadowolona.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.