Specjalista ds. marketingu Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Specjalista ds. marketingu

O kursie:

W dzisiejszym świecie profesjonalna wiedza na temat marketingu i reklamy stanowi istotę efektywnej sprzedaży w każdej firmie. Jest także niezwykle pomocna przy skutecznym kierowaniu firmą i dążeniu do jej rozwoju. Wiele ofert pracy skierowanych jest obecnie do specjalistów od marketingu. Czym zatem zajmuje się osoba na stanowisku specjalisty ds. marketingu? Przede wszystkim planuje, kontroluje oraz realizuje wszelkie działania marketingowe. Ponosi odpowiedzialność za działania promocyjne firmy, o jej marketing. Dba o jej pozytywny wizerunek. Jeżeli planujesz w swojej karierze zawodowej działania w tym kierunku, ten kurs jest dla ciebie niepowtarzalną propozycją. Uczestnicy szkolenia zdobędą niezbędne przygotowanie do pracy na stanowisku w dziale marketingu, promocji oraz sprzedaży. Nabędą umiejętności do prowadzenia skutecznego marketingu firmy, oraz określania jej pozycji na rynku.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • budowania strategii marketingowej dla każdego produktu;
 • umiejętnego przeprowadzania badań marketingowych;
 • skutecznego kierowania firmą;
 • narzędzi promocji i reklamy;
 • zrozumienia zasady podejmowania decyzji zakupowej  przez klientów.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Plan marketingowy
 • Moduł 2: Znaczenie ceny w kreowaniu strategii marketingowej
 • Moduł 3: Dystrybucja jako element marketingu-mix
 • Moduł 4: Marketingowe ujęcie produktu
 • Moduł 5: Badania marketingowe
 • Moduł 6: Wywiady i metody projekcyjne w marketingu
 • Moduł 7: Narzędzia promocji i reklamy w przedsiębiorstwie
 • Moduł 8: Psychologiczne aspekty reklamy i mass mediów
 • Moduł 9: Wykorzystanie marketingu personalnego w firmie
 • Moduł 10: Wizerunek firmy
 • Moduł 11: Marka
 • Moduł 12: Zintegrowane komunikowanie marketingowe
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
230 zł
100 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Sprzedaż i marketing”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Wszystko w porządku, świetny kurs.
Polecam super kurs
Dużo nowej wiedzy, polecam :)
Kurs przyjemny i bardzo rozwojowy. Wszystko napisane czytelnie i zrozumiale. Sama forma kursu również była przyjemna.
Polecam!
Świetny kontakt z firmą szkoleniową, tylko jedyne czego oczekiwałam to szkolenia typu online, a nie tonę informacji w pdf.
Wolałabym żeby to było online lub nagrany był trener i była możliwość słuchać kurs w drodze na przykład, tak jak czasem nie ma możliwości czytać
Ale napewno jeszcze skorzystam z usług
Można wiele się nauczyć i podnieść swoje kwalifikacje. Dzięki szkolenia on line możemy szkolić sie w dowolnym miejscu i czasie.
świetna placówka. rzetelne materiały
Świetny,przejrzysty, czytelny kurs. Polecam jak najbardziej.
Kurs uważam za bardzo dobry pod względem merytorycznym. Dla mnie jak dla osoby z brakiem wiedzy na ten temat kurs okazał się faktycznie "skarbnicą wiedzy". Niezwykle wygodne jest to, iż uczyć mogę się w dogodnym dla mnie czasie. Dałem ocenę 4/5, ponieważ uważam, iż jest kilka spraw nad którymi Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu mogłoby popracować. Są to:
- dość częste literówki oraz braki przerw między słowami
- system testów mógłby zostać usprawniony, ponieważ obecnie by zdać testy i otrzymać certyfikat nie trzeba posiadać faktycznej wiedzy, a jedynie mieć otwarte okna w przeglądarce z modułami. Dobrze sprawdziłoby się rozwiązanie używane na stronie "testportal.pl", a mianowicie chodzi tu o to, iż w momencie wyjścia ze strony testu na inną test zostaje zablokowany.
- szata graficzna (od 7 modułu jest ona inna niż w modułach 1-6)
Podsumowując: Kurs ten jak i ogólnie Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu serdecznie polecam osobom, które chcą stale poszerzać swoją wiedzę, a co za tym idzie - horyzonty. Mimo kilku drobnych/estetycznych mankamentów nie ma się do czego przyczepić.
Raz jeszcze polecam :)
Polecam!
Kurs jak najbardziej ok , super obsługa szybkie odpowiedzi e-mailem . Nie ma problemu z otrzymaniem certyfikatu .Możliwość nauki kiedy tylko ma się czas , bez pośpiechu . Testy, super wszytko co się nich pojawia jest wcześniej omówione w materiałach . Jedna moja uwaga materiały mogłyby być trochę bardziej urozmaicone w głowie zostają tylko bardzo ogólne informację .
Polecam !
Polecam
Patrycja , Zielona Góra
starstarstarstarstar
Super kurs!
Polecam ????

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.