Specjalista ds. marketingu

Specjalista ds. marketingu

Informacje ogólne

W dzisiejszym świecie profesjonalna wiedza na temat marketingu i reklamy stanowi istotę efektywnej sprzedaży w każdej firmie. Jest także niezwykle pomocna przy skutecznym kierowaniu firmą i dążeniu do jej rozwoju. Wiele ofert pracy skierowanych jest obecnie do specjalistów od marketingu. Czym zatem zajmuje się osoba na stanowisku specjalisty ds. marketingu? Przede wszystkim planuje, kontroluje oraz realizuje wszelkie działania marketingowe. Ponosi odpowiedzialność za działania promocyjne firmy, o jej marketing. Dba o jej pozytywny wizerunek. Jeżeli planujesz w swojej karierze zawodowej działania w tym kierunku, ten kurs jest dla ciebie niepowtarzalną propozycją. Uczestnicy szkolenia zdobędą niezbędne przygotowanie do pracy na stanowisku w dziale marketingu, promocji oraz sprzedaży. Nabędą umiejętności do prowadzenia skutecznego marketingu firmy, oraz określania jej pozycji na rynku. UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Czas trwania kursu: 30 godzin

Podczas kursu zdobędziesz
wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • budowania strategii marketingowej dla każdego produktu,
 • umiejętnego przeprowadzania badań marketingowych,
 • skutecznego kierowania firmą,
 • poznania skutecznych narzędzi promocji i reklamy,
 • zrozumienia zasady podejmowania decyzji zakupowej  przez klientów.
Zawartość kursu:


Kurs podzielony jest na 12 modułów, w których znajdziemy m.in. takie zagadnienia:

 • plan marketingowy,
 • znaczenie ceny w kreowaniu strategii marketingowej,
 • dystrybucja jako element marketingu-mix,
 • badania marketingowe,
 • wywiady i metody projekcyjne w marketingu,
 • narzędzie promocji i reklamy w przedsiębiorstwie,
 • psychologiczne aspekty reklamy i mass mediów,
 • wykorzystanie marketingu personalnego w firmie,
 • wizerunek firmy,
 • marka,
 • zintegrowane komunikowanie marketingowe.
KURS ONLINE dostępny od razu po zakupie 200
KUPUJĄC U NAS ZYSKUJESZ:
 • Obszerne materiały
 • Fachową wiedzę
 • Zaświadczenie MEN
 • Prestiżowy dyplom

Po ukończeniu kursu otrzymasz:

 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom

 

 

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Tobiasz, Kielce
Kurs uważam za bardzo dobry pod względem merytorycznym. Dla mnie jak dla osoby z brakiem wiedzy na ten temat kurs okazał się faktycznie "skarbnicą wiedzy". Niezwykle wygodne jest to, iż uczyć mogę się w dogodnym dla mnie czasie. Dałem ocenę 4/5, ponieważ uważam, iż jest kilka spraw nad którymi Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu mogłoby popracować. Są to:
- dość częste literówki oraz braki przerw między słowami
- system testów mógłby zostać usprawniony, ponieważ obecnie by zdać testy i otrzymać certyfikat nie trzeba posiadać faktycznej wiedzy, a jedynie mieć otwarte okna w przeglądarce z modułami. Dobrze sprawdziłoby się rozwiązanie używane na stronie "testportal.pl", a mianowicie chodzi tu o to, iż w momencie wyjścia ze strony testu na inną test zostaje zablokowany.
- szata graficzna (od 7 modułu jest ona inna niż w modułach 1-6)
Podsumowując: Kurs ten jak i ogólnie Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu serdecznie polecam osobom, które chcą stale poszerzać swoją wiedzę, a co za tym idzie - horyzonty. Mimo kilku drobnych/estetycznych mankamentów nie ma się do czego przyczepić.
Raz jeszcze polecam :)
Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Obecnie pracujemy nad nową wersją kursu. Weźmiemy Pana wskazówki pod uwagę. Pozdrawiam.
Helena, Borkowice
Polecam
Artur, Mikołów
bardzo fajne testy, mogą pomóc w przyszłości. Bardzo fajne tłumaczenie i testy. POLECAM
Paweł, Ćmielów
Super kurs
Katarzyna Anna, Płoty
Wszystko jest w jak najlepszym porządku, szczerze polecam.
Sebastian, Porąbka
Bardzo miła i rzetelna obsługa , Pozdrawiam
Agnieszka, Dąbrowa Tarnowska
W materiałach zawarte to, co najważniejsze i najistotniejsze. Korzystam po raz 4 i bardzo dziękuję! Super rabaty, z których warto korzystać
Elżbieta, Bielsko-Biała
super! dużo przydatnych informacji w przejrzysty sposób!!!! Polecam każdemu
Marta, Tarnów
Polecam!
Patrycja , Zielona Góra
Super kurs!
Anna, Wrocław
Polecam,
Dużo materiałów szkoleniowych.
Anna, Bielsko-Biała
Genialny kurs! Mnóstwo przydatnych informacji, merytorycznych treści, przekazane w niezwykle ciekawy i przystępny sposób! Polecam z całego serca. ??
Zbigniew, Piaseczno
DOBRA PODBUDOWA DO DALSZEGO ROZWOJU OSOBISTEGO
Aleksandra, Katowice
Polecam :)
Katarzyna Małgorzata, Kutno
Bardzo dużo ciekawych i interesujących informacji szczegółowo opisane Polecam
Sylwia, Jasieniec
Kurs jak najbardziej ok , super obsługa szybkie odpowiedzi e-mailem . Nie ma problemu z otrzymaniem certyfikatu .Możliwość nauki kiedy tylko ma się czas , bez pośpiechu . Testy, super wszytko co się nich pojawia jest wcześniej omówione w materiałach . Jedna moja uwaga materiały mogłyby być trochę bardziej urozmaicone w głowie zostają tylko bardzo ogólne informację .
Polecam !
Dziękujemy za opinię. To dla nas cenna uwaga. Jako obsługa klienta staramy się, aby każdy Uczestnik był zadowolony z przebiegu kursu oraz aby dokumenty dotarły do niego jak najszybciej. Dziękujemy za docenienie tego faktu. Obecnie trwają prace nad uaktualnianiem obecnych wersji naszych kursów. Dziękujemy za ocenę i wskazówki. Przy uaktualnieniu kursu na pewno weźmiemy je pod uwagę. Pozdrawiamy serdecznie! :)
Artur Walter, Mrozy
Polecam ????
Marzena, Brzostek
sporo przydatnych informacji, jak na początek super
Izabella
Ilona, Gdańsk
Polecam, super przejrzysty kurs
Justyna, Brzostek
Polecam gorąco!
Daniela, Skórcz
Kurs oceniam na dobry. Dla osob, ktore mają już jakieś pojęcie w tej dziedzinie i chcą sobie poukladac w głowie informacje, lub nie mają wiedzy w tym temacie. Dodam tylko, ze powinno być ciut więcej przykładów z prowadzenia marketingu np. na przykładzie jakiejś zmyslonej firmy.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.