Opanuj tę złość Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Opanuj tę złość - techniki samokontroli i zachowania spokoju

O kursie:
 
Kurs online „Zatrzymaj tę złość – techniki samokontroli i zachowania spokoju” przedstawia i analizuje skuteczne metody radzenia sobie z negatywnymi emocjami, takimi jak złość, irytacja czy zdenerwowanie. Ten trening kontroli złości online bazuje na sprawdzonych technikach terapeutycznych Arnolda Goldsteina. Uczestnicy poznają proste, ale sprawdzone sposoby na kontrolowanie impulsywności i rozwiązywanie konfliktów. Dzięki ich wdrożeniu w życie możliwa jest poprawa relacji społecznych. Samokontrola złości i agresji, którym poświęcono ten kurs, to nie tylko nauka hamowania negatywnych emocji, ale także rozwijanie umiejętności budowania pozytywnych, zdrowych relacji i efektywnego radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

Trening zastępowania agresji – szkolenie online jest przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się skutecznie zarządzać swoimi emocjami, zwłaszcza złością i agresją, a także dla tych, które chcą poznać skuteczne metody radzenia sobie ze stresem i napięciem. Szkolenie to jest również przydatne dla osób pracujących w zawodach wymagających wysokich umiejętności komunikacyjnych i zarządzania emocjami, takich jak nauczyciele, menedżerowie, pracownicy służby zdrowia i pracownicy socjalni.

Kurs opracowała Jadwiga Litwin,pedagog, doradca zawodowy, trener biznesu, certyfikowany trener Treningu Zastępowania Agresji (TZA-ART.) oraz Trener Umiejętności Społecznych. Absolwentka Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie (Wyższa Szkoła Pedagogiczna do 2004 r.). Posiada 18-letnie doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w tym z osobami z niepełnosprawnościami. Na co dzień, realizując treningi zastępowania agresji, wspiera dzieci i osoby dorosłe w radzeniu sobie z trudnymi emocjami i pomaga im kształtować ich postawy na bardziej prospołeczne, asertywne i wolne od zachowań agresywnych. Współpracuje z firmami, wspierając rozwój osobisty pracowników. Właścicielka firmy Moc Umiejętności.

Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • negatywne emocje, jak sobie z nimi radzić
 • zachowanie spokoju - techniki
 • hamowanie emocji
 • kontrolowanie złości
 • rozpoznawanie wyzwalaczy złości
 • obniżanie napięcia w ciele
 • wskazówki kontrolowania agresji wg Novaco
 • pozytywne strony konfliktów.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Złość – sprzymierzeniec czy wróg
 • Moduł 2: Trening Kontroli Złości – zapalniki wywołujące złość; sygnały z ciała, reduktory
 • Moduł 3: Trening Kontroli Złości – monity, konsekwencje agresji, autoanaliza
 • Moduł 4: Trening Wnioskowana Moralnego
 • Moduł 5: Konflikt – nie taki diabeł straszny
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
250 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Mogą Cię też zainteresować kursy:
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN (MEiN)

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Psychologia i rozwój osobisty”

1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie § 23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Poznane podczas kursu techniki bardzo przydatne w życiu codziennym. Polecam każdemu.
Pełen profesjonalizm
Fachowa literatura i kurs. Polecam serdecznie.
Super
Merytorycznie ok. Jednak ciężko nazwać to kursem. Brak prezentacji materiału przez człowieka w formie filmiku. Jedynie materiał do przeczytania.
Kursy bardzo przystępnie zrealizowane. Informacje w nich są podane w przystępny sposób, ciekawie i wnikliwie opracowane. Szczerze polecam!
Kurs „Opanuj tę złość – techniki samokontroli i zachowania spokoju” wykupiłam dla doskonalenia swojej osobowości. Negatywne emocje, złość zostały tu rozłożone na czynniki pierwsze. Dzięki temu zaczęłam pracować nad swoim zachowaniem. Do lekcji często wracam, a szczególnie do Treningu kontroli złości. Kurs w bardzo czytelny sposób wyczerpuje temat.
Polecam, robiłam tu kilka kursów i za każdym razem jestem zadowolona.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.