Mindfulness - trening uważności Kurs z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Mindfulness - trening uważności

O kursie:
Mindfulness oznacza uważność, uważną obecność lub też pełnię obecności. Jest dążeniem do wprowadzenia pewnej zmiany w naszym życiu. Mindfulness uczy nas o tym, o czym bardzo często zapominamy. O tym, że w danym momencie, w którym obecnie jesteśmy, możemy przeżyć tylko jeden, tak często w pędzącym świecie trudny moment do uchwycenia, TERAZ. Jeśli napotkałeś na takie trudności jak stres związany z życiem i pracą, Twoje relacje międzyludzkie nie są najlepsze, albo borykasz się z nawracającymi natrętnymi myślami, sięgnij po sprawdzone techniki radzenia sobie w takich sytuacjach. Kurs "Mindfulness - Trening uważności" nauczy Cię, jak zatrzymać się na chwile w pędzącym świecie i cieszyć się obecną chwilą. Dzięki tej metodzie treningu umysłowego lepiej poradzisz sobie ze stresem oraz silnymi emocjami, zrobisz również coś dobrego dla twojego zdrowia - zarówno psychicznego, jak i fizycznego.
W kursie dowiesz się także czym jest MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction – który uczy jak zwiększyć odporność i elastyczność psychiczną oraz jak się uspokajać w świecie pełnym presji. Dodatkowo kurs zawiera rozszerzenie o program MBSR - Mindfulness Based Cognitive Therapy - czyli elementy terapii poznawczej.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • założeń mindfulness;
 • technik terapeutycznych wykorzystujących mindfulness;
 • medytacji uważnościowej;
 • praktyk nieformalnych uważności;
 • redukcja stresu poprzez medytację (MBSR);
 • terapia poznawcza oparta na uważności (MBCT).
Spis modułów:

 • Moduł 1: Świadomej przygody czas zacząć - czym jest mindfulness
 • Moduł 2: Kiedy sięgnąć po mindfulness
 • Moduł 3: Nurty psychoterapeutyczne nawiązujące do mindfulness
 • Moduł 4: Medytacja uważnościowa
 • Moduł 5: Uważność na co dzień - praktyki nieformalne
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
300 zł
120 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Mogą Cię też zainteresować kursy:
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Psychologia i rozwój osobisty”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Niesamowicie ciekawy kurs. Ogromnie polecam!
Wszystko dobrze szkolenie odebrałam pozytywnie warto korzystać ze szkoleń online
Doskonale opracowany skrypt! Dużo wiedzy, pięknie opracowanej graficznie. Wszystko przystępnym językiem.
Super.Przystępna i konkretna wiedza bez nadmiaru niepotrzebnej treści.
Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług
Warto było wziąć w tym kursie udział, polecam serdecznie
Kurs przedstawiony w bardzo profesjonalny sposób. Ciekawe materiały, opracowane bardzo rzetelnie. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty CRP.
Jeśli chcę poszerzyć swoją wiedzę zawsze wybieram Was
Polecam. Kurs jest rzeczowy, konkrety i najważniejsze informacje zebrane w całość.
Kurs spełnił moje oczekiwania. Zrozumiale i przejrzyście opracowane materiały oraz nieskomplikowany sposób zaliczania poszczególnych modułów, to bezwzględne atuty szkolenia. Niezmiernie ważne były instrukcje dotyczące koncentracji uwagi i skupiania się na tym, co "tu i teraz". Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa i polecam ten kurs.
Bardzo interesujący kurs - dobre, czytelne materiały, jednak zrezygnujcie z tak dużej ilości zdjęć ze stocka, bo odwracają uwagę od treści :)
‍️
dziękuję ten kurs pomoże mi w kolejnych studiach , rzetelny materiał
Ciekawy, wart przestudiowania kurs
Świetny kurs

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.