Kosmetologia estetyczna Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Kosmetologia estetyczna

O kursie:
Kosmetologia estetyczna skupia się na aspekcie wyglądu zewnętrznego, wizerunku, estetyki, samopoczucia, widocznych zmian w skórze oraz odczuwanym przez pacjenta dyskomfortem w jakości życia. Pacjent, który poddaje się zabiegom kosmetologii estetycznej pragnie nie tylko poprawić swój wygląd, ale też samopoczucie psychiczne i zwiększyć pewność siebie. Kosmetolog, który wykonuje takie zabiegi, w pewnym sensie powinien być też psychologiem który wysłucha pacjenta, podbuduje jego poczucie własnej wartości, a także uświadomi, go, że jesteśmy piękni, gdy czujemy się piękni, a nasza ocena własnej atrakcyjności nie powinna być ściśle uzależniona od oceny innych osób. Kurs jest adresowany do osób zainteresowanych kosmetologią, osób pracujących na stanowiskach kosmetycznych jak również osób zainteresowanych branżą kosmetyczną, urodą i zdrowiem. Celem kursu jest zapoznanie z zadaniami i możliwościami kosmetologii estetycznej, zdobycie wiedzy na temat prawidłowego doboru zabiegów, ich zastosowań i przeciwwskazań.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • zabiegów w kosmetologii estetycznej, wskazania i przeciwwskazania;
 • doboru zabiegów do potrzeb pacjentów;
 • składu substancji, gotowe koktajle;
 • przebiegu zabiegów kosmetycznych;
 • zaleceń po zabiegach;
 • roli kosmetologa w leczeniu nadwagi i otyłości.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Peelingi medyczne
 • Moduł 2: Mezoterapia
 • Moduł 3: Substancje wypełniające i liftingujące w medycynie estetycznej
 • Moduł 4: Laseroterapia w medycynie estetycznej
 • Moduł 5: Kosmetyczne metody wspomagania odchudzania
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
300 zł
120 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie § 23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
bardzo dobrze przygotowane materiały dydaktyczne , przytępmy język , wysoki poziom edukacyjny , przystępna i bardzo elastyczna oferta uczenia się kursu o dowolnej porze , materiał obszerny , wyczerpujący temat w zakresie jaki jest podany w sylabusie , możliwości zdania egzaminu końcowego w dowolnym terminie , co jest bardzo przydatne dla osób pracujących , właściwie nie widzę minusów :)
Mateusz, STAROGARD GDAŃSKI
starstarstarstarstar
Wszystko super. Jestem zadowolony.
Świetny kurs, materiały przygotowane rzetelnie i bardzo zrozumiałe dla kursanta.
Polecam
Świetny Kurs kosmetologii estetycznej, bardzo fajny dla początkujących osób zainteresowanych tematem. Polecam cena adekwatna do ilości wiedzy.
Dzięki temu kursowi miałam możliwość uzupełnić wiedzę zawodową i podnieść kwalifikacje na potrzeby pracy , a także osiągnąć tylko wybrane umiejętności i w krótkim czasie przygotować się do pracy na stanowisku wymagającym określonych kwalifikacji. Szybko sprawnie i fachowo bez żadnych problemów. Na pewno tu wrócę. Dziękuję ! :)
Andrzej, Białogard
starstarstarstarstar
Pełny pakiet szkoleń, , profesjonalna obsługa
Szybko i efektywnie
Polecam
Naprawdę obszerny materiał ,wyjaśnione wszystko czarno na białym ,polecam z czystym sumieniem kursy z tej strony
Super kurs, dużo rzetelnej informacji . Bardzo miły kontakt. Serdecznie polecam.
Bardzo przydatna wiedza, uporządkowana, merytoryczna
Polecam w 100%
Bardzo przydatny kurs, dużo wiedzy.
Z tym szkoleniem nauka stanie się przyjemnością bardzo szybka realizacja dyplomu oraz zaświadczenia.
Dziękuje i napewno jeszcze wrócę na kolejny kurs.
Pozdrawiam
Bardzo przydatny kurs. Polecam
Profesjonalne moduły do nauki, które zawierają praktyczne informacje. Po każdym module jest test, który oparty jest na modułach. Uczysz się kiery chcesz i zdajesz egzaminy również kiedy masz możliwość. Dla mnie to idealne ułatwienie.
Naprawdę polecam.
Program do nauki bardzo dobrze uczy podstaw. Pisany w przyswajalny sposób. Kontakt z opiekunem szkolenia jest cały czas. Wszystko konkretnie przedstawione. Jestem bardzo zadowolona z kursu

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.