Asystent nauczyciela w przedszkolu Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Asystent nauczyciela w przedszkolu

O kursie:
Kurs na pomoc asystenta nauczyciela w przedszkolu jest ciekawą propozycją dla osób, które pragną podjąć zatrudnienie w placówkach wychowania przedszkolnego, ale nie posiadają lub są w trakcie zdobywania wykształcenia pedagogicznego. Perspektywy zatrudnienia na tym stanowisku są rozmaite. Zgodnie z przepisami dyrektorzy placówek integracyjnych i specjalnych mają obowiązek zatrudnić pracownika na tym stanowisku. Asystent nauczyciela w przedszkolu jest cennym wsparciem w codziennej pracy placówki, dlatego również w placówkach niepublicznych dyrektorzy chętnie tworzą tego typu stanowiska. Do zatrudnienia na tym stanowisku wystarczające jest wykształcenie podstawowe. Dobrze widziane jest doświadczenie w pracy z dziećmi oraz ukończone szkolenia z zakresu szeroko pojętej pedagogiki. Kurs pomoc nauczyciela przedszkola online w wielu wypadkach może stanowić podstawę do zatrudnienia w tym charakterze. Kurs opiekuna przedszkolnego online to także doskonała opcja dla osób, które chcą sprawdzić się w pracy z małymi dziećmi, jednak nie mogą pozwolić sobie na odbywanie szkoleń stacjonarnych.

UWAGA: Przepisy prawa nie określają konkretnych wymagań kwalifikacyjnych, jakie powinna spełniać osoba, która chce zostać pomocą nauczyciela. Mimo to wielu naszych klientów podkreśla, że kurs pozwolił im na lepsze zrozumienie pracy w tym zawodzie oraz często stanowił przewagę nad innymi kandydatami starającymi się o stanowisko pracy w placówce.

Kurs ukończyło ponad 2 300 osób, a średnia ocen wynosi 4,98/5,0! Zachęcamy do przeczytania opinii poniżej.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • koncepcji rozwoju człowieka;
 • metod pracy z dzieckiem młodszym;
 • pierwszej pomocy przedmedycznej;
 • etapów rozwojowych dziecka przedszkolnego;
 • zadań opiekuńczo-wychowawczych asystenta nauczyciela w przedszkolu.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Koncepcje rozwoju człowieka
 • Moduł 2: Wybrane teorie rozwoju człowieka
 • Moduł 3: Okres średniego dzieciństwa
 • Moduł 4: Organizacja i cele wychowania przedszkolnego w Polsce
 • Moduł 5: Cele opiekuńczo-wychowawcze przedszkola
 • Moduł 6: Metody pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
 • Moduł 7: Pierwsza pomoc przedmedyczna w przedszkolu
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
320 zł
150 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy stanowiskowe ”

1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie § 23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Polecam jestem zadowolona z kursu
Jestem zadowolona, kurs przygotowany na najwyższym poziomie w łatwy i czytelny sposób. Polecam
Jestem zadowolona, sądzę, że to dobra forma nauki. Kurs w domu przy komputerze - czytałam wtedy, gdy miałam chęć Polecam i nie wykluczam kolejnego szkolenia .
Bardzo fajne materiały.
Jakość kursu na wysokim poziomie, materiały opracowane precyzyjnie oraz konkretnie.Szybko,sprawnie oraz bardzo wygodnie bo online. Bardzo polecam
Każdemu polecam kurs asystentki nauczyciela w przedszkolu na pewno do nich powrócę
Po prostu super. Szczerze polecam po ukończeniu i zdaniu możliwość szybkiej wysyłki.
Wszystko bardzo czytelnie przedstawione, strona bardzo przyjazna dla klienta, wszystko przebiega tak jak jest napisane wszystko w terminie . Polecam.
Wszystko bardzo jasno opisane . Największym atutem jest że. Sami wybieramy kiedy wykonujemy kurs. Właśnie otrzymałam dokumenty wszystko super Polecam
Serdecznie polecam wszystkim,którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności,kursy organizowane przez CRP we Wrocławiu. Ja skorzystałam z Kursu:Asystent nauczyciela ,w przedszkolu.Naprawdę warto!.Na drodze naszej edukacji,która trwa,przez CAŁE ŻYCIE, spotykamy wielu ludzi,którzy przekazują nam swoją wiedzę. Jednak spotkać kogoś, kto robi to z pasją, a nie tylko z obowiązku, jest czymś wspaniałym. Dobrze spotkać ,na swojej drodze taką osobę, która doladuje dobrą energią baterie,aby móc dalej i efektywniej robić ,to co się lubi i dążyć do dalszego rozwoju.
Super kurs! Polecam!!!
Gorąco polecam. Materiały przygotowane wyczerpująco. Korzystam już z drugiego kursu i jestem zadowolona. Wrócę po kolejny.
Konkretna dawka wiedzy, przejrzyście podana. Polecam.
Wszystko super.Polecam obszerny materiał wszystko ładnie przedstawione
Świetny sposób na podniesienie kwalifikacji

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.