Asystent nauczyciela w przedszkolu Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Asystent nauczyciela w przedszkolu

O kursie:
Kurs na pomoc asystenta nauczyciela w przedszkolu jest ciekawą propozycją dla osób, które pragną podjąć zatrudnienie w placówkach wychowania przedszkolnego, ale nie posiadają lub są w trakcie zdobywania wykształcenia pedagogicznego. Perspektywy zatrudnienia na tym stanowisku są rozmaite. Zgodnie z przepisami dyrektorzy placówek integracyjnych i specjalnych mają obowiązek zatrudnić pracownika na tym stanowisku. Asystent nauczyciela w przedszkolu jest cennym wsparciem w codziennej pracy placówki, dlatego również w placówkach niepublicznych dyrektorzy chętnie tworzą tego typu stanowiska. Do zatrudnienia na tym stanowisku wystarczające jest wykształcenie podstawowe. Dobrze widziane jest doświadczenie w pracy z dziećmi oraz ukończone szkolenia z zakresu szeroko pojętej pedagogiki. Kurs pomoc nauczyciela przedszkola online w wielu wypadkach może stanowić podstawę do zatrudnienia w tym charakterze. Kurs opiekuna przedszkolnego online to także doskonała opcja dla osób, które chcą sprawdzić się w pracy z małymi dziećmi, jednak nie mogą pozwolić sobie na odbywanie szkoleń stacjonarnych.

UWAGA: Przepisy prawa nie określają konkretnych wymagań kwalifikacyjnych, jakie powinna spełniać osoba, która chce zostać pomocą nauczyciela. Mimo to wielu naszych klientów podkreśla, że kurs pozwolił im na lepsze zrozumienie pracy w tym zawodzie oraz często stanowił przewagę nad innymi kandydatami starającymi się o stanowisko pracy w placówce.

Kurs ukończyło ponad 2 300 osób, a średnia ocen wynosi 4,98/5,0! Zachęcamy do przeczytania opinii poniżej.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • koncepcji rozwoju człowieka;
 • metod pracy z dzieckiem młodszym;
 • pierwszej pomocy przedmedycznej;
 • etapów rozwojowych dziecka przedszkolnego;
 • zadań opiekuńczo-wychowawczych asystenta nauczyciela w przedszkolu.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Koncepcje rozwoju człowieka
 • Moduł 2: Wybrane teorie rozwoju człowieka
 • Moduł 3: Okres średniego dzieciństwa
 • Moduł 4: Organizacja i cele wychowania przedszkolnego w Polsce
 • Moduł 5: Cele opiekuńczo-wychowawcze przedszkola
 • Moduł 6: Metody pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym
 • Moduł 7: Pierwsza pomoc przedmedyczna w przedszkolu
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
320 zł
150 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy stanowiskowe ”

1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Wszystko bardzo jasno opisane . Największym atutem jest że. Sami wybieramy kiedy wykonujemy kurs. Właśnie otrzymałam dokumenty wszystko super Polecam
Serdecznie polecam wszystkim,którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności,kursy organizowane przez CRP we Wrocławiu. Ja skorzystałam z Kursu:Asystent nauczyciela ,w przedszkolu.Naprawdę warto!.Na drodze naszej edukacji,która trwa,przez CAŁE ŻYCIE, spotykamy wielu ludzi,którzy przekazują nam swoją wiedzę. Jednak spotkać kogoś, kto robi to z pasją, a nie tylko z obowiązku, jest czymś wspaniałym. Dobrze spotkać ,na swojej drodze taką osobę, która doladuje dobrą energią baterie,aby móc dalej i efektywniej robić ,to co się lubi i dążyć do dalszego rozwoju.
Super kurs! Polecam!!!
Gorąco polecam. Materiały przygotowane wyczerpująco. Korzystam już z drugiego kursu i jestem zadowolona. Wrócę po kolejny.
Konkretna dawka wiedzy, przejrzyście podana. Polecam.
Wszystko super.Polecam obszerny materiał wszystko ładnie przedstawione
Świetny sposób na podniesienie kwalifikacji
Jestem zadowolona z kursu, bardzo polecam!
Polecam!
Serdecznie polecam !
Rewelacja
Super kurs szybki i prosty
Polecam
Polecam.
Super kurs

Polecam.Wszystko dokładnie opisane.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.