Logopedia - zadania i metody pracy Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Logopedia - zadania i metody pracy

O kursie:

Kurs "Logopedia - zadania i metody pracy" ma na celu zapoznanie z pojęciem logopedii oraz jej praktycznym zastosowaniem w pracy z pacjentem. Omawia diagnozy oraz profilaktykę leczenia różnorakich przypadków. Uczestnicy kursu poznają, a także uczą się reguł tworzenia prostych ćwiczeń i gier do praktycznego wykorzystania w terapii logopedycznej. Kurs stanowi analizę różnych nieprawidłowości, które mogą pojawiać się na poszczególnych etapach rozwoju mowy (np. SLI, ORM). Adresatami są przede wszystkim rodzice, nauczyciele, logopedzi, opiekunowie, wychowawcy, psychologowie, pracownicy medyczni i socjalni, a także osoby zainteresowane dziedziną logopedii, językoznawstwa, rozwoju mowy i psychologii.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
  • logopedii jako nauki, koncepcji i metod logopedycznych;
  • diagnozy i profilaktyki, procesu rozwoju mowy;
  • warsztatu pracy logopedy;
  • zaburzeń, nieprawidłowości i wad wymowy;
  • leczenia wad i defektów mowy;
  • doboru ćwiczeń i terapii logopedycznej;
  • tworzenia gier i zabaw logopedycznych.
Spis modułów:

  • Moduł 1: Logopedia – podstawy nauki i przydatne informacje
  • Moduł 2: Rozwój mowy - periodyzacja rozwoju systemu fonologicznego dzieci
  • Moduł 3: Zaburzenia rozwoju mowy: rodzaje i charakterystyka
  • Moduł 4: SLI - specyficzne zaburzenia rozwoju językowego
  • Moduł 5: Postępowanie logopedyczne w konkretnych przypadkach
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
240 zł
150 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN (MEiN)

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Edukacja, kompetencje rodziców”

1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
  • zaświadczenie wydane na podstawie § 23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
  • dyplom
  • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Bardzo przydatny kurs. Zawiera dużo konkretnych informacji i pomocy do wykorzystania w pracy z dziećmi.
Kurs bardzo przydatny, wiedza usystematyzowana, pojęcia trudne szerzej wytłumaczone, dużo praktycznej wiedzy :)
To mój kolejny kurs z CRP. Bardzo polecam, dużo wiedzy teoretycznej, przekazanej w przystępny sposób.
Super materiały ,w idealny sposób przekazane .
Polecam w 100%, to już mój 2 kurs. Bardzo ciekawe materiały.
Wspaniały i pfofesjonalny kurs.Świetnie przygotowany pod względem merytorycznym.Serdecznie polecam.
Super przygotowany materiał do zaliczenia kursu mega ciekawe quizy
Szkolenie spełniło moje oczekiwania.
Kursy bardzo dobrze przygotowane i merytorycznie będące na dobrym poziomie. Polecam szczerze!
Łukasz, Święta Katarzyna
starstarstarstarstar
Świetnie. To mój drugi kurs z Państwa oferty.
Kurs jest bardzo dobrze opracowany i z łatwością
można było pogłębić swoją wiedzę.
Polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym
logopedią.
Polecam!
Generalnie zakres materiału jest obszerny. Daję 4* z racji tego, że brakuje materiałów do użytku w praktyce, różnego rodzaju filmów pokazowych oraz innych źródeł, na których można bazować i które niezmiennie mogą być przydatne na przyszłość.
Kurs jak najbardziej godny polecenia.
Szeroki zakres wiedzy, podany w pigułce. Jestem bardzo zadowlna !
Polecam