Kurs Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja w jednostce organizacyjnej - Centrum Rozwoju Personalnego

Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja w jednostce organizacyjnej

O kursie:
Czy zastanawiałeś się jak usprawnić obieg informacji w zakładzie pracy? Jak powinno się postępować z dokumentacją tworzoną w toku załatwiania sprawy? Co dzieje się z dokumentacją zakończoną i niepotrzebną do bieżącej działalności? Co zrobić ze starymi, zalegającymi pismami? Czym się zajmuje firma archiwistyczna? E- kurs "Zarządzanie dokumentacją i archiwizacja w jednostce organizacyjnej" rozwieje te wątpliwości. Jest to praktyczne kompendium, gdzie dowiesz się w jaki sposób porządkować zgromadzoną dokumentację, jakie obowiązują zasady tworzenia oficjalnych pism i co zrobić z dokumentacją zarchiwizowaną. Zorientujesz się gdzie szukać szczegółowych informacji, jakie przepisy prawa obowiązują i kogo dotyczą. Pozwoli Ci to uporządkować dokumenty a także usprawnić obieg dokumentów w swoim miejscu pracy. Kurs dedykujemy osobom organizującym od podstaw archiwum zakładowe, czy też zakładającym własną firmę świadczącą usługi archiwistyczne.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • przepisów prawnych dotyczących postępowania z dokumentacją;
 • zasad obiegu i porządkowania dokumentów;
 • zasad obowiązujących przy organizowaniu archiwum zakładowego.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Podstawy prawne postępowania z dokumentacją
 • Moduł 2: Podstawowe definicje: rodzaje dokumentacji, czynności kancelaryjne a czynności archiwizacyjne, systemy kancelaryjne i inne
 • Moduł 3: Zasady postępowania z dokumentacją
 • Moduł 4: Organizacja archiwum zakładowego
 • Moduł 5: Postępowanie z dokumentacją zarchiwizowaną
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
290 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Administracja i zarządzanie”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Bardzo jestem zadowolona ze współpracy z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu .Bardzo szybko Państwo przesyłają materiały do szkolenia, materiały są napisane w sposób czytelny i zrozumiały dla czytelnika i można było nauczyć się przydatnych zagadnień potrzebnych do pisania testów i zdobycia certyfikatów. ,
Super kursy, polecam.
Wszystko super, Tematy kursu ładnie i w rozumiały sposób opisany. Plus taki ze można testy powtarzać aż do osiągnięcia pozytywnego wyniku. Polecam i na pewno wroće do CRR jeszcze nie raz :-)
Podstawy i najważniejsze informacje są tutaj zawarte, a to wszystko bardzo przystępnie opisane.
najlepsze kursy na jakie trafiłam,polecam z całego serca
Kurs spełnił moje oczekiwania. Zawierał podstawę prawną, oraz wszystkie niezbędne informacje. Istotne jest również to, że jasno zostały przedstawione zadania pracownika kancelarii i archiwum. Polecam!
Super szkolenie, polecam.
Super :)
Wybór kursów dla każdego przystępna cena. Szybki termin wysłania dokumentów potwierdzających zdobycie potrzebnych umiejętności.łatwy Kontakt z sekretariatem.
Obsługa CRP we Wrocławiu na najwyższym poziomie, kurs ujęty w prosty i dostępny sposób. Polecam
Polecam, zrobiłam tutaj już kilka kursów, jestem bardzo zadowolona. Materiały są czytelne, klarowne i obszerne, realizacja całego procesu sprawna i łatwa. Polecam
Szkolenie dokładne, szczegółowo opisane. Wyniosłam dużą wiedzę. Polecam
super kursy polecam kazdemu
Polecam gorąco kurs. Tematyka kursu bardzo dobrze opracowana.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.