Social media marketing Kurs online z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji

O kursie:
Social media to społeczna aktywność ludzi w internecie. Użytkownicy serwisów, takich jak Facebook czy Instagram właśnie w sieci wykazują zaangażowanie i budują relacje. Nic więc dziwnego, że zjawisko to stało się olbrzymim polem do popisu dla firm i instytucji, a także osób indywidualnych prowadzących działania reklamowe w tym kampanie sprzedażowe lub wizerunkowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych kanałów komunikacji (telewizja, prasa, radio), social media pozwalają na podejmowanie interakcji z odbiorcą oraz bardziej szczegółową analizę potencjalnej grupy klientów, co przekłada się na większą skuteczność promocji. „Social media marketing – skuteczna strategia komunikacji” to kurs dedykowany zarówno osobom rozpoczynającym, jak i prowadzącym już działalność w różnych serwisach social media. Celem kursu jest przekazanie wiedzy o prawidłowym planowaniu i realizowaniu kampanii w mediach społecznościowych czyli o tzw. startegii social media.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • specyfiki mediów społecznościowych: Facebook, Instagram;
 • prawidłowego planowania i realizowania kampanii w mediach społecznościowych;
 • metod komunikacji z odbiorcą;
 • tworzenia skutecznych treści marketingowych;
 • oceny efektywność prowadzonych działań;
 • sprawnego reagowania w sytuacjach kryzysowych.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Strategia social media – wprowadzenie
 • Moduł 2: Cele, odbiorcy, analiza działań
 • Moduł 3: Koncept strategiczny
 • Moduł 4: Najważniejsze platformy społecznościowe
 • Moduł 5: Plan działania, monitoring
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
290 zł
100 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Mogą Cię też zainteresować kursy:
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Sprzedaż i marketing”

1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Kurs czytelny i na temat. Szybko można przerobić materiał, oraz pytania pod koniec modułów są treściwe. Jedyny minus to to, ze dane są trochę przestarzałe i lekko nieaktualne w dziedzinie aplikacji, brakowało mi tam Tik Toka, jako ze jest teraz na czasie. Ogólne wrażenie w porzadku
Nieaktualne dane
Bardzo dużo przydatnych informacji, wszystko napisane jasno i klarownie
Bardzo chętnie sięgam po kursy Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. Materiał jest przejrzysty i dobrze opracowany. Po każdym module są testy sprawdzające. Serdecznie polecam i lecę wykorzystywać wiedzę o social mediach
Polecam, fajne szkolenie.
Polecam
Git
Szybki i ciekawy kurs
Wszystko na najwyższym poziomie
Ogolnie kurs super,swietne podsumowania danego dzialu,wszystko klarownie wytlumaczone,ale wprowadzilabym jeszcze tik toka do materialu,bo teraz jest boom na tt i trochę skupilabym się na slowach kluczowych na instagramie,nie tylko na hasztagach.
Ciekawa szata, same konkretne informacje oparte na prawdziwych przykładach. Serdecznie Polecam!.
Zacznijmy od tego, że social media stały się jednym z najważniejszych kanałów komunikacji dla firm i marki. Kurs Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji oferuje wiedzę i umiejętności, które są niezbędne do zbudowania skutecznej strategii marketingowej na platformach społecznościowych.

Kurs ten zapewnia szeroki zakres wiedzy, obejmujący m.in. planowanie kampanii marketingowych, badanie rynku, analizę konkurencji, tworzenie ciekawych treści i interakcję z klientami w mediach społecznościowych.

Dodatkowo, uczestnicy kursu będą mieli szansę na poznanie narzędzi i technik, które pomogą w efektywnym zarządzaniu kontami w mediach społecznościowych, a także zrozumieją, jakie metryki są kluczowe w ocenie skuteczności kampanii.

Ogólnie rzecz biorąc, kurs Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji wydaje się być doskonałą opcją dla osób, które chcą nauczyć się, jak wykorzystać social media do zwiększenia zasięgu i wpływu swojej marki. Dzięki tej wiedzy będą w stanie osiągnąć lepsze wyniki w prowadzeniu kampanii marketingowych i zbudować silniejsze relacje z klientami.
Polecam szczególnie osobom, które tak jak ja prowadzą dość aktywny zawodowo grafik. Bardzo ciekawie opracowane moduły, które można opracować sobie we własnym tempie i w dowolnym czasie. Dodatkowe pytania do modułu pomagają skupić się na ważniejszych zagadnieniach w danym temacie.
Konkretna wiedza, świetna obsługa, każdy znajdzie coś dla siebie, polecam.
Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam!

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.