Dermokonsultantka Kurs online certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Dermokonsultantka

O kursie:
Dermokonsultantka w swojej pracy łączy wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, kosmetologii, dermatologii, zagadnień rynkowych oraz technik sprzedaży. To nowa, dynamicznie rozwijająca się profesja, w której doskonale odnajdą się osoby, dla których ważne jest samodoskonalenie, są zaangażowane w swoją pracę i wykonują ją z pasją. Zawód ten już jakiś czas temu zdobył uznanie za granicą, a od kilku lat zyskuje je także w Polsce. Dermokonsultantka to już nie tylko pani, która pomaga wybrać krem, ale specjalista w dziedzinie skóry zdrowej, wymagającej bądź problematycznej. E-kurs "Dermokonsultantka" ma za zadanie przygotować Uczestników do wykonywania tego zawodu, poszerzyć ich wiedzę z zakresu postaw kosmetologii i dermatologii oraz usystematyzować informacje w zakresie kosmetyków i chemii kosmetycznej.
UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.
Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • podstaw kosmetologii i dermatologii;
 • przygotowania do wykonywania zawodu dermokonsultantki;
 • kosmetyków i pielęgnacji skóry twarzy, ciała i włosów;
 • aktywnej sprzedaży dermokosmetyków;
 • przeprowadzania profesjonalnych dermokonsultacji.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Skóra
 • Moduł 2: Włosy
 • Moduł 3: Dermoksmetyki
 • Moduł 4: Wizerunek dermokonsultantki
 • Moduł 5: Prowadzenie dermokonsultacji i aktywna sprzedaż produktów kosmetycznych
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
290 zł
99 zł
Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Kursy kosmetyczne”

1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie § 23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Szybko, sprawnie, przydatna dawka wiedzy
Arkadiusz, Kłodawa
star
Kurs Dermokonsultantka ...
Skoro mężczyzna wziął udział w kursie to mogliście wystawić certyfikat jako "Dermokonsultant" ! ! !
Śmiesznie to wygląda bo Pan X ukończył kurs Dermokonsultantka ....
Dominika, Wałbrzych
starstarstarstarstar
Polecam.
Polecam. Ukończyłam dopiero pierwszy kurs ale już planuje dwa następne.
Urszula, Łukowica
starstarstarstarstar
Szczerze polecam,każdemu kto szuka rzetelnej wiedzy,Kursy organizowane w CRP we Wrocławiu. Kursy prowadzone są, na bardzo dobrym poziomie i warto to docenić. Naprawdę Polecam ,Je Wszystkim.Pozdrawiam gorąco !!!. NAUKA JEST KLUCZOWA , DLA NASZEGO SAMOROZWOJU.GŁÓD WIEDZY ,POWINIEN NAM TOWARZYSZYĆ ,CAŁY CZAS, BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY ZAKOŃCZYLIŚMY JUŻ NASZĄ FORMALNĄ EDUKACJĘ SZKOLNĄ ,CZY TEŻ NIE.W NATURZE ISTNIEJE STAGNACJA,WIĘC ALBO SIĘ ROZWIJASZ,ALBO COFASZ.NIGDY NIE PRZESTAWAJ SIĘ UCZYĆ! .NABYWAJ NOWYCH UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI.ZDOBYWAJ WIEDZĘ I MĄDROŚĆ. INWESTOWANIE WE WŁASNY ROZWÓJ, PRZYNOSI NAJWIĘKSZY ZWROT I ZAWSZE PROCENTUJE. PAMIĘTAJ, ŻE SAMA WIEDZA , TO NIE WSZYSTKO. TO CZEGO SIĘ UCZYSZ,WDRAŻAJ W ŻYCIE I WYKORZYSTUJ W PRAKTYCE.DZIEL SIĘ TEŻ, SWOJĄ WIEDZĄ ,Z INNYMI.NAUKA I WIEDZA ,KTÓRĄ ZDOBYWASZ , UMACNIA TWOJĄ WEWNĘTRZNĄ SIŁĘ, DAJĘ MOC I PEWNOŚĆ, ŻE ZAWSZE DASZ SOBIE RADĘ. ZAWSZE IDŹ PRZEZ ŻYCIE TAK, JAKBYŚ MIAŁ /MIAŁA COŚ NOWEGO ,DO NAUCZENIA SIŁĘ .DO DZIEŁA !.
Piotr, Braniewo
starstarstarstarstar
Kurs zawiera dużo najważniejszych informacji z zakresu kosmetologii i kosmetyki, w tym co najważniejsze dobierania produktów i składników.
Maja, Starachowice
starstarstarstarstar
Jest wszystko super, bardzo polecam :)
Joanna, Chojnów
starstarstarstarstar
Bardzo ciekawe szkolenie
Polecam
Kurs posiada ciekawe zagadnienia zarówno o skórze, jak i włosach, co było miłym zaskoczeniem, ponieważ bardzo interesuje się ta tematyką. Kurs oceniam dobrze, brakuje mi jedynie trochę więcej bardziej szczegółowej wiedzy. Natomiast, kurs i tak pozwolił mi na poszerzenie mojej znajomości tematu.
Merytorycznie interesująco przygotowany kurs, ciekawe i bardzo dobrze napisane materiały. Warto odbyć kurs. Dobre źródło podstawowej wiedzy dla dermokonsultantek. Jestem zadowolona i polecam.
Ilona, Grudziądz
starstarstarstarstar
Polecam, to kolejny kurs który ukończyłam :)
bardzo przydatny kurs, wiele wiedzy w tej dziedzinie. Wszystko w pigułce przystępne do nauczenia.
Natalia, LUBLIN
starstarstarstarstar
Pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona, jakiekolwiek problemy zostają rozwiązane od ręki. Napewno będę szczerze polecać wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w danym kierunku.
Katarzyna, Gdańsk
starstarstarstarstar
Bardzo fajne i ciekawe informacje rozbudowujące temat pielęgnacji czy problemów naszej skóry. Fachowe wskazówki jak rozmawiać z klientem i jakie szczegóły są niezwykle ważne

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.