Moje dziecko jest wyjątkowe - trening kompetencji rodzicielskich Kurs z certyfikatem - Centrum Rozwoju Personalnego

Moje dziecko jest wyjątkowe - trening kompetencji rodzicielskich

O kursie:
Rodzice uczą się swojej roli przez całe życie. Kompetencje rodzicielskie, czyli te wszystkie pozytywne umiejętności ułatwiające wywiązywanie się z obowiązków rodzica, należy ciągle rozwijać. Realizowanie codziennych zadań wychowawczych wobec swoich dzieci jest zadaniem trudnym i bardzo odpowiedzialnym. Niniejszy kurs rodzicielski opracowany został z myślą o pogłębianiu kompetencji wychowawczych. Adresujemy go do rodziców, którym zależy na budowaniu poprawnych relacji z dziećmi i potrzebują w tym zakresie wsparcia. Trening umiejętności wychowawczych przyda się wszystkim osobom zainteresowanym pogłębieniem umiejętności z zakresu opieki i wychowywania. Udział w szkoleniu można potraktować jako test umiejętności rodzicielskich, formę sprawdzenia, czy jako rodzice obraliśmy właściwe kierunki i mamy szansę wychować dzieci, które w przyszłości będą odpowiedzialnymi i szczęśliwymi dorosłymi. Kurs kompetencji rodzicielskich online to także propozycja dla rodziców objętych nadzorem kuratora, którym zależy na nawiązaniu więzi ze swoimi dziećmi.


UWAGA: Ukończenie kursu jest uznawane przez Sądy i szkoły w celu potwierdzenia uczestnictwa w: szkoleniu dla rodziców, warsztatach kompetencji rodzicielskich, szkole dla rodziców. Zaświadczenie okażesz jako dokument ukończenia warsztatów kompetencji rodzicielskich w Sądzie, przy okazji np. rozwodu, ustalaniu opieki nad dzieckiem po rozstaniu czy w sprawie praw rodzicielskich. Więcej informacji poniżej - opinia prawna.

Opinia prawna

Zastanawiasz się, czy zaświadczenie potwierdzające ukończenie naszego kursu będzie respektowane przez Sąd zobowiązujący do ukończenia warsztatów kompetencji rodzicielskich (wychowawczych)?

Zapoznaj się z opinią prawną, która potwierdza, że ukończenie kursu „Moje dziecko jest wyjątkowe – trening kompetencji rodzicielskich” może zostać uznane przez Sąd.

Opinię przeczytasz, otwierając plik PDF zamieszczony poniżej.

Obszary wiedzy i zagadnienia, które zgłębisz to:
 • rozpoznawania potrzeb i uczuć dziecka w różnych sytuacjach życiowych;
 • radzenia sobie z nieprzyjemnymi uczuciami u siebie i dzieci;
 • poprawnego prowadzenia dialogu w rodzinie;
 • wzbudzania poczucia własnej wartości u dziecka;
 • umiejętnego stawiania granic i wymagań dzieciom.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Idea „post-nowego” wychowania
 • Moduł 2: Wrażliwość rodziców na potrzeby i uczucia dzieci
 • Moduł 3: „Dzieci i ryby głosu nie mają” czyli umiejętność aktywnego słuchania
 • Moduł 4: Budowanie poczucia własnej wartości u dziecka
 • Moduł 5: „Kochaj, ale mądrze” - stawianie granic i wymagań dzieciom
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
340 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Mogą Cię też zainteresować kursy:
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN (MEiN)

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Edukacja, kompetencje rodziców”

1

Po zakupie kursu otrzymasz login i hasło na podany przy zakupie adres email.

user login
2

Na platformie znajdziesz materiały do nauki i testy w formie pytań ABC oraz prawda/fałsz.

user login
3

Możesz ukończyć kurs w dowolnym czasie, nie narzucamy konkretnych godzin czy terminów na realizację.

user login
4

Po zdaniu testów otrzymasz dyplom i zaświadczenie w wersji papierowej lub elektronicznej, zgodnie z Twoimi preferencjami.

user login
Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie § 23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 2175). Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
 • Ukończenie kursu jest równoznaczne z rozwiązaniem testów sprawdzających dołączonych do modułów, (każdy test z wynikiem min. 70% pozytywnych odpowiedzi), a także udzieleniem poprawnej odpowiedzi pisemnej na pytanie otwarte w ostatnim module kursu.
Dyplom
Super
Bogate w wiedzę i zakres szkolenie. Przygotowana w każdym module bibliografia poszerza jeszcze bardziej możliwości wejścia w omawiane tematy.
Gdyby było 6, lub 7 gwiazdek w skali oceny, to też by dostało max.
Wszystko super
Jestem ,bardzo zadowolona z kursu , na początku zanim wykupiłam miałam obawy , ale teraz wiem że to była dobra decyzja :) szybko sprawnie , opisy i moduły bardzo fajnie skomponowane :) jestem pewna że jeszcze nie jeden kurs wykupie :) pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnych kursach :)
Jak zwykle świetny i merytoryczny kurs zakupiony na tej platformie. Wygoda formuła do nauki, wiedza łaywo przyswajalna.
Super naprawdę polecam
Kurs był bardzo dobry otworzył mi oczy na niektóre sprawy jednym słowem był przygotowany profesjonalnie naprawdę idzie bardzo dużo się z niego nauczyć
Ogólnie super Szkida tylko że nie ma takich szkoleń stacjonarnie
Polecam
Dogodna forma nauki a przede wszystkim możliwość realizowania kursu wg swoich możliwości.
Jestem zawiedziona poziomem kursu, gdyż nie dowiedziałam się z niego czegoś nowego. Wszystkie zagadnienia były mi bardzo dobrze znane. Spodziewałam się wyższego poziomu,tym bardziej płacąc za ten kurs.
Rewelacyjnie opracowany materiał. Polecam z całego serca️
Jestem zadowolony z pozyskanej wiedzy. Przekazane materiały pozwoliły w dość szybki sposób opanować wszystkie tematy do napisania testu. Polecam.
Duża dawka wiedzy. Szybko i tanio. Łatwe testy :)
Jestem zadowolony z kursu. Wszystko w porządku, a dokumenty po zaliczeniu przyszły na następny dzień. Bardzo dziękuję i polecam.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.