Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Moje dziecko jest wyjątkowe - trening kompetencji rodzicielskich

O kursie:
Rodzice uczą się swojej roli przez całe życie. Dzieci dojrzewają, świat i wszystkie prawa nim rządzące „pędzą do przodu”. Kompetencje rodzicielskie, te wszystkie pozytywne umiejętności ułatwiające wywiązywanie się z rodzicielskich obowiązków, należy ciągle rozwijać. Realizowanie codziennych zadań wychowawczych wobec swoich dzieci jest zadaniem trudnym. Jest to praca dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, jednakże praca możliwa do wykonania i niezbędna. Starania rodziców ułatwiają dzieciom funkcjonowanie teraz, start w dorosłość oraz przygotowują do radzenia sobie w życiu, w przyszłości. Niniejszy kurs opracowany został  z myślą o pogłębianiu kompetencji rodzicielskich. Adresujemy go w szczególności rodzicom, którzy borykają się z problemami wychowawczymi i szukają wsparcia, rodzicom objętym nadzorem kuratora, a także wszystkim osobom zainteresowanym pogłębieniem umiejętności z zakresu opieki i wychowywania.

UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Opinia prawna

Zastanawiasz się, czy zaświadczenie potwierdzające ukończenie naszego kursu będzie respektowane przez Sąd zobowiązujący do ukończenia warsztatów kompetencji rodzicielskich (wychowawczych)?

Zapoznaj się z opinią prawną, która potwierdza, że ukończenie kursu „Moje dziecko jest wyjątkowe – trening kompetencji rodzicielskich” może zostać uznane przez Sąd.

Opinię przeczytasz, otwierając plik PDF zamieszczony poniżej.

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • rozpoznawania potrzeb i uczuć dziecka w różnych sytuacjach życiowych;
 • radzenia sobie z nieprzyjemnymi uczuciami u siebie i dzieci;
 • poprawnego prowadzenia dialogu w rodzinie;
 • wzbudzania poczucia własnej wartości u dziecka;
 • umiejętnego stawiania granic i wymagań dzieciom.
Spis modułów:

 • Moduł 1: Idea „post-nowego” wychowania
 • Moduł 2: Wrażliwość rodziców na potrzeby i uczucia dzieci
 • Moduł 3: „Dzieci i ryby głosu nie mają” czyli umiejętność aktywnego słuchania
 • Moduł 4: Budowanie poczucia własnej wartości u dziecka
 • Moduł 5: „Kochaj, ale mądrze” - stawianie granic i wymagań dzieciom
KURS ONLINE
dostępny od razu po zakupie
300 zł Kupuję >
Czas trwania kursu: 30 godzin i
Kupując u nas zyskujesz:

Obszerne materiały

Fachową wiedzę

Zaświadczenie MEN

Prestiżowy dyplom

Inne kursy z kategorii:
„Edukacja, kompetencje rodziców”

Po ukończeniu kursu otrzymasz:
 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom
Dyplom
Nie spodziewałam się, że kurs będzie aż tak bogaty w interesujące mnie informacje. Jestem ogromnie zadowolona z wybranego kursu i z przekonaniem polecam skorzystanie z oferty. Niesamowicie przyjemna i intuicyjna forma kursu stanowi dodatkowy atut. Warto!
Bardzo cenne informacje i wiedza. Nauka z takimi materiałami to przyjemność
Profesjonalna obsługa, rzeczowe podejście do kursanta, polecam.
Powiem tak materiał opracowany w ilości maleńkich modułów z dużą ilością wizualizacji i to dla mnie bardzo dobrze bo tak głęboko emocjonalny temat został w mistrzowski sposób opowiedziany. Ludzie kochają obrazki a co do tematu były pomocne. Mimo iż większość zagadnień była dla mnie znajoma to przyznam że nad każdym pytaniem pochylam się do czasu aż nie rozbroilam tego co okazuje się nie widziałam w ten sposób. Rekomendacja materiału do egzaminu jest już przeze mnie polecona w jednej z poradni terapeutycznej oraz wśród pracowników socjalnych i powiem więcej jest zainteresowanie. Na pierwszy rzut oka kurs w tytule wydaje się blachy i nie bardzo widać przesłanie do czego komuś taka oczywistość ale trzeba tego dotknąć i mieć otwarty umysł na rzeczy z pozoru proste a tak trudne w praktyce. Brawo naprawdę autor który to opracował zasługuje na laury. Dzięki
Fantastyczny kurs, jasny, przejrzysty z którego można się naprawdę wiele dowiedzieć ! Dziękuję!
Jestem zadowolona z kursu wiele mi pomógł...
Super kurs, bardzo.polecam
Wybrałem kurs "Moje dziecko jest wyjątkowe". W bardzo krótkim czasie udało się przyswoić cały materiał z pięciu modułów i zdobyć wiedzę na której mi zależało. Jestem pewien, że ten kurs pomoże mi w przyszłości.
Bardzo polecam.
Dużo nowych rzeczy
Polecam ten kurs na 100%.Materiały przejrzyste, ciekawe, naprawdę czytając je ma się ochotę przeglądać kolejne moduły. Warto pogłębiać wiedzę z tą platformą.
Bardzo dobry kurs, dużo potrzebnych i solidnych informacji, szybkość realizacji.
Certyfikat, powinien być wystawiany także cyfrowo.
Kurs przerósł moje oczekiwania, spodziewałem się mniejszej dawki wiedzy ale cieszę się że zostałem pozytywnie zaskoczony. Kto chce podnosić kwalifikacje zawsze znajdzie sposób a ten który wybrałem okazał się bezbłędny. Po każdym module egzamin w formie testu, moim zdaniem nie były trudne :)
Super kurs
Bardzo pomocny kurs. Dużo pomocnych wskazówek. Dziękuję bardzo.

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.