Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Excel dla początkujących

O kursie:

Znajomość Excela ułatwia prace oraz pozwala prezentować różnego typu dane w atrakcyjny sposób. Umiejetność korzystania z arkuszy kalkulacyjnych jest sprawdzana w trakcie rekrutacji, dlatego warto dobrze się przygotować i przyswoić operacje na komórkach oraz podstawowe formuły i funkcje. Kurs "Excel dla początkujących" to 2,5 h nagrań wideo (6 modułów). Dedykowany jest osobom, które dopiero poznają ten program. Do każdej lekcji dołączono skoroszyt, na którym opiera się nagranie. Plik można pobrać i powtarzać we własnym zakresie operacje prezentowane na filmie. Można w każdej chwili zatrzymać nagranie, cofnąć się do momentu, który chce się powtórzyć, czy zatrzymać na czas samodzielnego wykonywania ćwiczeń. Kurs przygotował Rafał Hałasa, który z Excelem pracuje od 10 lat. Swoją wiedzę zdobywał realizując praktyczne projekty z zakresu analizy i prezentacji danych. Od kilku lat uczy Excela. Jest też wielkim pasjonatem nauczania online. Dzięki temu powstała seria kursów z obsługi programu na różnych poziomach zaawansowania. UWAGA: Wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu nie jest jednoznaczne z uzyskaniem kwalifikacji w danym zawodzie.

Czas trwania kursu: 30 godzin

Podczas kursu zdobędziesz
wiedzę i umiejętności z zakresu:
 • pracy z arkuszami
 • wprowadzania i edycji danych
 • pracy z danymi: formatowanie, sortowanie, filtrowanie, blokowanie okienek
 • podstawowych funkcji i formuł
 • przygotowania i modyfikowania wykresów
 • drukowania raportów
Spis modułów i lekcji:
 • Moduł 1 Rozpoczęcie pracy z programem Excel (5 lekcji)
 • Moduł 2 Przygotowanie danych (4 lekcje)
 • Moduł 3 Praca z danymi (4 lekcje)
 • Moduł 4 Funkcje i formuły (4 lekcje)
 • Moduł 5 Prezentacja graficzna/ wizualizacja (3 lekcje)
 • Moduł 6 Przygotowanie raportów i drukowanie (2 lekcje)

+ 6 skoroszytów do pobrania, oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania.
KURS ONLINE dostępny od razu po zakupie 190
KUPUJĄC U NAS ZYSKUJESZ:
 • Obszerne materiały
 • Fachową wiedzę
 • Zaświadczenie MEN
 • Prestiżowy dyplom

Po ukończeniu kursu otrzymasz:

 • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652) Uwaga: Zaświadczenie nie daje uprawnień do wykonywania zawodu. Nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa dla wykonywania zawodu.
 • dyplom

 

 

OPINIE NASZYCH KURSANTÓW

Aleksandra
Bardzo przejrzysty kurs. Jestem zadowolona!
Natalia, Żyrardów
Bardzo fajny, przejrzysty kurs, ktory w bardzo przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia w nim zawarte.
Katarzyna, Lublin
Polecam kurs
Zoran
Chce zacząć od tego, że owy kurs kupiłem za około 120 zł, dzięki zniżce. A i tak uważam że jest to ździerstwo

Ale muszę powiedzieć, że jeżeli ktoś nie ma żadnych kursów lub co sobie wpisać do CV - ten kurs może być dobry.
I jeżeli pracodawca każe Ci zrobić ten kurs. To są dwa powody, dla których można zrobić te kursy (jednak certyfikat to certyfikat :P), w przeciwnym wypadku po prostu nie warto.

Zacznę od tego, że kurs jest "przewidziany" na 30h, co jest absolutnym kłamstwem. Filmiki nie przekraczają 10 minut. Na stronie podane jest, że kurs podstawowy z Excela to 30h (z czego 2,5h to video). Tylko prawda jest taka, że oprócz obejrzenia filmików - nie ma tam co robić. Niby są w modułach zadania - ale umówmy się - tam jest po jednym zadaniu, które można zrobić w przeciągu 20 sekund. Także ja nie mam absolutnie żadnego pojęcia, dlaczego miałbym siedzieć przy tym 30h...

Filmiki nie są laniem wody, tu się zgodze - ale nie mają zbyt wielkiej treści. Parę informacji i tyle. Myślę, że na ten stopień zaawansowania materiału (a to jest poziom początkujący - tak tylko przypominam) tego materiału powinno być przynajmniej trzy razy więcej, jak nie cztery. Dlatego że poświecenie całej lekcji na jeden element na wstążce, to robienie ludzi w butelkę. Rozumiem, że można się nad nim chwile rozgadać, ale nie są to tak zaawansowane i skomplikowane rzeczy, żeby trzeba było dawkować to po jednym filmiku, który notabene tworzy cała lekcje.

Test końcowy to jakiś żart - zadanie otwarte jest najprostsze na świecie, i osoba, która odpaliła pierwszą minute, pierwszego filmiku, może na to odpowiedzieć.
Zadania zamknięte to w większości pamięciowka, która nawet nie sprawdza niczego, tylko to czy wiemy np. jak nazywają się możliwości widoku w Excel. Co nie jest pytaniem, które faktycznie sprawdza nasze umiejętności, tylko "zapchaj-dziurą".


Polecam prędzej zaoszczędzić sobie pieniądze, pójść na jakiś prawdziwy kurs - najlepiej taki który przygotuje Cię do egzaminów Microsoft, i później pójść na ten egzamin. Na prawdę. Bo tutaj się tylko straci czas i pieniądze. Autor nie ma żadnej moralności, skoro wraz z poziomem trudności jakość jest coraz gorsza.


Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Bardzo nam przykro, że kurs nie do końca spełnił Pana oczekiwania. Liczba godzin widoczna na stronie jest wyłącznie poglądową ilością, którą Kursant powinien przeznaczyć na realizację kursu. Wykonanie wszystkich dołączonych do kursu zadań i ćwiczeń zostało również wliczone w sugerowaną ilość godzin. Na stronie informujemy o tym, że czas trwania materiałów w formie video wynosi 2,5 godziny. Poziom trudności zadań jest zgodny z rodzajem kursu, gdyż jest to Excel dla osób początkujących. Gratulujemy wykonania zadań w tak krótkim czasie. Mamy na uwadze również innych Kursantów, którym realizacja kursu mogłaby zająć więcej czasu, stąd na stronie podajemy taką informację o poglądowej ilości godzin przeznaczonej na realizację kursu. Pozdrawiam!
Agnieszka, Cieszanów
Super. Przejrzyste i zwiężle wytłumaczone lekcje .Polecam
Barbara, Wrocław
Bardzo dobry kurs dla osób poczatkujacych obszerna wiedza z ćwiczeniami , polecam
Jolanta, Gdańsk
Kurs profesjonalnie przedstawiony
Mateusz
Bardzo dobry kurs nauczyłem się z niego sporo, Polecam
Natalia, Tarnawce
Kurs online prowadzony na wysokim poziomie, zgodny z opisem, bardzo dogodna forma.
Centrum Rozwoju Personalnego szybko odpowiada na maile z zapytaniami.
Kody rabatowe udzielane na kolejne kursy to super bonusy, z których z już korzystam. Dzięki rabatom zdecydowałam się na więcej szkoleń online.
Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Po zakończonym kursie dyplom z zaświadczeniem otrzymałam w niecały tydzień.
Polecam

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.