Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Pomóż innym odnaleźć piękno

Data dodania: 2016-09-19 11:44:05"Beauty coach to osoba, której zadaniem jest pomoc w odnalezieniu piękna danej osoby. Jej profesja jest interdyscyplinarna - łączy w sobie zawody stylisty, wizażysty, stylisty fryzur oraz psychologa. Jest trenerem, który uczy, jak kształtować wizerunek, wskazuje jaki ubiór jest dla danej osoby najbardziej korzystny, wskazuje techniki makijażu, które sprawią, że wygląda jak najkorzystniej. Pomaga w doborze fryzury oraz odpowiednich dodatków. Wskazuje odpowednie techniki, które pomogą każdemu zaakceptować siebie i dostrzec swoje  najsilniejsze strony".

 

 

 

Tak rozpoczyna się kurs „Beauty coach” - nowość w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. Tak samo jak kurs "Profesjonalny visual merchandiser", kurs "Beauty Coach" to nasza odpowiedź na zmieniające się potrzeby na rynku pracy. Ta nowa profesja staje się coraz bardziej popularna. Specjaliści z zakresu beauty coachingu mogą pracować na własny rachunek lub dołączyć do ekipy salonów piękności, SPA, salonów kosmetycznych, a nawet ekskluzywnych sklepów odzieżowych i agencji PR-owych. Beauty coach posiada niezwykłe narzędzie jakim jest wiedza o kształtowaniu wizerunku, a jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach wizerunek to potęga i klucz do sukcesu.

 

Jeśli lubisz pracę z drugim człowiekiem i chcesz wspierać go w odnalezieniu piękna, kurs „Beauty coach” jest właśnie dla Ciebie.
Więcej o kursie przeczytasz w zakładce Kursy.

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.