Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Pomóż innym odnaleźć piękno

Data dodania: 2016-09-19 11:44:05"Beauty coach to osoba, której zadaniem jest pomoc w odnalezieniu piękna danej osoby. Jej profesja jest interdyscyplinarna - łączy w sobie zawody stylisty, wizażysty, stylisty fryzur oraz psychologa. Jest trenerem, który uczy, jak kształtować wizerunek, wskazuje jaki ubiór jest dla danej osoby najbardziej korzystny, wskazuje techniki makijażu, które sprawią, że wygląda jak najkorzystniej. Pomaga w doborze fryzury oraz odpowiednich dodatków. Wskazuje odpowednie techniki, które pomogą każdemu zaakceptować siebie i dostrzec swoje  najsilniejsze strony".

 

 

 

Czytaj całość

Wyjdź z błędnego koła negatywnych myśli

Data dodania: 2016-04-11 11:25:46

Czy wiesz, że to jak się czujesz, to wynik tego jak myślisz? What you think determines what your feel, to co myślisz determinuje, to co czujesz. To stwierdzenie to nie kolejna złota myśl z poradników dla zdesperowanych, tylko zgrabnie ujęte w słowa, przesłanie nurtu poznawczo-behawioralnego w psychoterapii.  W terapii poznawczo-behawioralnej przyjmuje się bowiem, że sposób postrzegania i interpretacji życiowych wydarzeń determinuje nasz nastrój i uczucia, wpływając jednocześnie na nasze zachowanie. A zatem, to nie zdarzenia powodują nasze cierpienia i złe samopoczucie, tylko słowa i myśli, którymi interpretujemy te zdarzenia. Prawda, że brzmi to interesująco…

Czytaj całość

Nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria

Data dodania: 2015-10-21 09:49:07Nie sposób
wyobrazić sobie lekarza, który diagnozuje choroby tylko w oparciu o swoje praktyczne doświadczenie. Inżynier - konstruktor budujący mosty metodą prób i błędów, na której opiera się przecież praktyka, to też raczej kiepski fachowiec. To samo dotyczy specjalisty ds. marketingu i reklamy.

Czytaj całość

TOP 5 zalet e–learningu

Data dodania: 2015-10-07 13:40:56Popularność e-learningu
na świecie rośnie, a wyniki przeprowadzanych badań jednoznacznie wskazują na jego świetlaną przyszłość. W Stanach Zjednoczonych 46 proc. młodzieży uczęszczającej do tamtejszych szkół średnich ukończyło przynajmniej jeden kurs online. Jednocześnie szacuje się, że do roku 2019 średnio połowa kursów oferowanych przez amerykańskie odpowiedniki szkół licealnych będzie oparta na zasadach e-learningu.

Czytaj całość

Masz dość, życie ucieka Ci przez palce? Wiemy, jak pomóc!

Data dodania: 2015-09-21 08:29:50


 
Z danych opublikowanych w cyklicznie przygotowywanym raporcieOECD Employment Outlookwynika, że 53,3 proc. polskich pracowników odczuwa stres w miejscu pracy. Bardziej zestresowani są jedynie pracownicy w Turcji (67,5 proc.) oraz Grecji (58 proc.). A zatem, co drugi z nas musi codziennie walczyć z tą potworną zmorą, jaką jest stres!

Czytaj całość

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.