Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Nowy tok to dobry czas na rozwój osobisty!

Data dodania: 2023-01-25 15:48:58

Nowy Rok to najlepszy czas na rozwój osobisty!

Miałaś/eś w planach zmianę pracy, ale nie do końca wiesz, czym chcesz się zajmować? Z pomocą przychodzimy my – zespół CRP!

Nasze kursy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Pozwalają na zapoznanie się z danym tematem, dzięki czemu przekonasz się, czy to jest właśnie to, czym chcesz się zajmować na co dzień.
Kursy są też świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć, zgłębić lub poszerzyć swoją wiedzę w znanym im wcześniej temacie. Są po prostu idealne dla każdego!

Ponadto z nami uczysz się na własnych warunkach! A to wszystko dzięki wygodnej formie on-line! Materiały do nauki są dostępne cały czas na platformie szkoleniowej i można je nawet pobrać na swoje urządzenie, co sprawia, że można korzystać z nich nawet w podróży, gdzie nie ma dostępu do połączenia internetowego.
Uczysz się gdzie i kiedy chcesz, ponieważ na ukończenie szkolenia masz aż 90 dni, a swoją wiedzę weryfikujesz za pomocą testów sprawdzających. Dodatkowo możesz się wykazać, udzielając odpowiedzi na jedno pytanie otwarte!
 
Już teraz wybieraj spośród naszych kursów z kategorii „stanowiskowe” oraz „sprzedaż i marketing”! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

W razie pytań jesteśmy pod telefonem: +48 730 766 711 oraz mailowo na: kontakt@crp.wroclaw.pl.

 

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.