Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

JUŻ JEST! - Pierwszy w historii CRP we Wrocławiu kurs wideo

Data dodania: 2018-07-06 13:06:34Mamy przyjemność ogłosić, że Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu nawiązało współpracę z Tomaszem Słodkim
– prezesem i twórcą telewizji Słodki Live - pierwszej na świecie telewizji nadającej regularny program na żywo na Facebooku,
YouTubie , Instagramie i LinkedIn. W wyniku tej współpracy, mamy możliwość zaproponowania naszym Kursantom coś wyjątkowego!
 


Tomasz Słodki to dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje - prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych, takich jak: Program III, Polskie Radio BIS, TVN24, TVN CNBC BIZNES, TVP3. Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych: Medicover, Deloitte, Cemex i wiele innych. Organizował festiwale muzyczne - Nie Zabijaj, Folk Fest, Reggae nad Orlą, które gromadziły ponad 6000 osób oraz akcje charytatywne: Koncert charytatywny dla rodziny Knosalów, finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy Compas. Bezgranicznie realizuje swoje pasje i zachęca do tego wszystkich. TOMASZ SŁODKI dla CRP we Wrocławiu

Teraz także nasi Kursanci mogą czerpać wiedzę bezpośrednio od Tomasza Słodkiego. Prezentujemy pierwszy w naszej ofercie wideo kurs, którego jest autorem, i w którym osobiście przekazuje wszystko co najważniejsze w kwestii nagrywania profesjonalnych filmów.

 
NAKRĘĆ TO – profesjonalne filmy wideo
to pierwszy w historii CRP we Wrocławiu kurs wideo

Podczas 5 godzin szkolenia: 
 
  • dowiesz się jak montować filmy do Internetu przy wykorzystaniu domowego sprzętu,
  • poznasz tajniki kadrowania i oświetlania planu
  • poznasz zasady odpowiedniego przygotowania do nagrania
 
Wszystko to podane jest w przystępnej formie 11 nagrań, które ogląda się z zapartym tchem. Interesujący i rzeczowy sposób opowiadania o specjalistycznych zagadnieniach Tomasza Słodkiego, i zaproszonych przez niego gości Anny Plaszczyk i Michała Olszańskiego, zachęca do samodzielnego działania i nagrywania.

Jeśli więc, chcesz tworzyć filmy do Internetu lub chciałbyś robić to jeszcze lepiej, poprzez multimedia masz zamiar promować swoje produkty, usługi lub pragniesz budować swój wizerunek w internecie– to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Wideo ma ogromny potencjał i świetlaną przyszłość w biznesie oraz jako narzędzie do kreowania siebie – warto już teraz nauczyć się, jak wykorzystać je na swoje potrzeby i odnieść zamierzony sukces!

Więcej na temat szkolenia TUTAJ
 

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.