Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Wysyłka dokumentów - teraz także kurierem

Data dodania: 2017-10-20 14:24:35

Mamy dobrą wiadomość dla naszych Kursantów. Od teraz, mogą Państwo sami zadecydować o formie wysyłki dokumnetów potwierdzających ukończenie kursu.
Wystarczy zaznaczyć wybraną opcję, podczas zakupu kursu.


Do wyboru proponujemy cztery nowe opcje:


1) Tryb Express - sporządzenie i wysyłka dokumnetów do 3 dni roboczych, dostawa kurierem

Tę propozycję kierujemy do osób, które pilnie potrzebują dokumentów ukończenia kursu. Tryb Express przyspiesza wysyłkę nawet o 11 dni roboczych, a dostawa kurierem gwarantuje otrzymanie przesyłki na czas. 
Dodatkowa opłata przy wyborze tej opcji to 30 zł 


2) Tryb Zwykły Kurier - sporządzenie i wysyłka dokumnetów do 14 dni roboczych, dostawa kurierem

To rozwiązanie idealne dla osób, którym nie zależy szczególnie na czasie dostawy dokumnetów i nie potrzebują go przyspieszać, ale bardziej niż listonoszom ufają kurierom.
Dodatkowa opłata przy wyborze tej opcji to 16 zł 


3) Bez wysyłki -  wyłącznie skany dokumnetów przesyłane drogą mailową do 7 dni roboczych

To nasza odpowiedź kierowana do Kursantów, którzy nie potrzebują oryginalnych dokumnetów, wystarczy im tylko skan. Wybierając tę opcje, można otrzymać cały komplet dokumentów, ale także wyłącznie dyplom (bez podawania danych osobowych)

4) Wysyłka zagraniczna, Tryb zwykły - sporządzenie i wysyłka dokumnetów do 14 dni roboczych, list priorytetowy

Rozwiązanie idealne dla naszych Kursantów, którzy nie mieszkają na terenie Polski.


Jeśli nie interesuje Państwa żadna z powyższych opcji, mogą Państwo wybrać Tryb Zwykły Poczta Polska.  Sporządzenie dokumnetów i wysyłka nastąpi do 14 dni roboczych, za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem ekonomicznym. Jest to opcja wliczona w cenę kursu - bez dodatkowych opłat.

Bardzo byśmy chcieli móc sporządzać i wysyłać dokumnety w tym samym dniu, w którym otrzymujemy od Państwa zgłoszenie o ukończeniu kursu oraz dane do zaświadczenia MEN. Niestyty ze względu na bardzo dużą liczbę takich zgłoszeń,  obecnie nie jest to możliwe. Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązania okażą się dla Państwa pomocne.
 

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.