Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Masz dość, życie ucieka Ci przez palce? Wiemy, jak pomóc!

Data dodania: 2015-09-21 08:29:50


 
Z danych opublikowanych w cyklicznie przygotowywanym raporcieOECD Employment Outlookwynika, że 53,3 proc. polskich pracowników odczuwa stres w miejscu pracy. Bardziej zestresowani są jedynie pracownicy w Turcji (67,5 proc.) oraz Grecji (58 proc.). A zatem, co drugi z nas musi codziennie walczyć z tą potworną zmorą, jaką jest stres!

Jak wiadomo nadwyrężone nerwy w pracy, nadwyrężone pozostają i poza nią, a to przekłada się na wysoki poziom frustracji, jaki odczuwamy. Coraz częściej potrzebujemy pomocy, bo życie jest zbyt piękne, żeby je tracić dygocząc ze złości i płacząc z bezsilności. W związku z tym, jednym z pierwszych kursów, jaki dodaliśmy do naszej platformy jest kurs Sposoby radzenia sobie ze stresem w życiu zawodowym i prywatnym. Z tej e – pomocy może skorzystać każdy, kto czuje że zasila to niechlubne grono 53,3 proc. Polaków.


STRES TEST
 
Przekonaj się, czy problem nadmiernego stresu dotyczy także Ciebie. Im więcej pozytywnych odpowiedzi na poniższe pytania, tym wyższy poziom zagrożenia:
  1. Nie mam na nic siły.
  2. Moje zapotrzebowanie na słodycze rośnie.
  3. Boli mnie kręgosłup i szyja.
  4. Nie mogę zasnąć, budzę się w nocy, a rano najchętniej zostałbym w łóżku.
  5. Codziennie czuje podenerwowanie.
  6. Wiele rzeczy nie cieszy mnie tak, jak kiedyś.
  7. Nie potrafię się na niczym skoncentrować.

Jeśli już wiesz, że stres stanowi poważne zagrożenie dla Twojego zdrowia psychicznego i fizycznego, nie zwlekaj i pomóż sobie już dziś! Wybierz nasz e – kurs Sposoby radzenia sobie ze stresem w życiu zawodowym i prywatnym. Znajdziesz w nim skuteczne techniki radzenia sobie ze stresem, unikając tym samym jego szkodliwych następstw.

Stresu nie da się uniknąć, ale można mieć nad nim kontrolę. Nasz kurs uczy jak zapobiegać sytuacji wypalenia zawodowego oraz rozpoznawania negatywnych czynników mogących być pierwszymi objawami stresu. Polecamy go zatem wszystkim, nie tylko tym bardzo zestresowanym!

Więcej o kursie przeczytasz w zakładce Kursy.

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.