O nas - CRP
O nas

Kim jesteśmy?

 

Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu jest placówką, która umożliwia każdemu zdobycie nowych umiejętności w prosty i wygodny sposób. Naszą ofertę edukacyjną kierujemy do osób operatywnych i samodzielnych, chcących uzyskać konkretną wiedzę i podnieść swoje kwalifikacje. wspieramy nie tylko osoby prywatne, które stawiają na rozwój, ale także firmy i instytucje.
 

O co nam chodzi?

 

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych niestabilnych czasach zmiana to słowo klucz. Dla nas zmiana oznacza doskonalenie. Doskonalenie znaczy rozwój, a rozwój przybliża do sukcesu. Jako placówka kształcenia ustawicznego oferujemy kursy e - learningowe zarówno zawodowe, hobbystyczne jak i samodoskonalące, których celem jest pomoc w podnoszeniu kompetencji, nabywaniu profesjonalnej wiedzy, a także kształtowaniu umiejętności osobistych!


Jak pracujemy?

 

Istniejemy na rynku od 2015 r. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z szerokim gronem ekspertów w wielu dziedzinach. Dzięki temu możemy dostosować naszą ofertę edukacyjną do potrzeb rynkowych, wymagań na rynku pracy i oczekiwań zgłaszanych przez naszych Kursantów. Wprowadzenie do oferty nowego szkolenia zawsze poprzedzone jest dogłębną analizą rynku pracy (przyglądamy się danym statystyczny z Urzędów Pracy oraz ofertom pracy), a także analizą oferty edukacyjnej prestiżowych placówek oświatowych z całego świata. Nowoczesne rozwiązania dydaktyczne, które wykorzystujemy, dbałość o interesującą formę i użyteczną treść opatrzoną praktycznymi przykładami podnoszą atrakcyjność i efektywność naszych szkoleń. A wiedza przekazywana w interesujący sposób, przyswojona w zaciszu własnego domu pozostaje w pamięci na zawsze! 
 

- KURSY SĄ ONLINE – WIEDZA JEST FOR REAL

E-learning to prosta w użytkowaniu, funkcjonalna, przyjemna i skuteczna metoda nauki. Już dawno przekonali się o tym w Stanach Zjednoczonych i Europie, gdzie kursy przez internet są bardzo lubiane i powszechnie wybierane. Co więcej, wyniki badań potwierdzają, że e - learning ma przed sobą świetlaną przyszłość, co związane jest z jego dynamicznym rozwojem ciągłym ulepszaniem. Bacznie obserwujemy i śledzimy najnowsze trendy, podejścia, metodyki oraz technologie wykorzystywane w branży e - learningowej i z ich uwzględnieniem projektujemy własne e-szkolenia.
 

- ZDALNIE ZNACZY FAJNIE

Będziemy zaszczyceni jeśli i Ty zechcesz przekonać się, że nasza propozycja to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kursów. Po pierwsze, aby się uczyć, nie musisz nigdzie dojeżdżać, o dowolnej porze dnia i nocy „odpalasz” komputer, laptop, tablet czy smartfon i rozpoczynasz swoją e-podróż po modułach pełnych wiedzy. Sam zdecydujesz o tempie nauki, a gdy poczujesz znużenie zrobisz sobie przerwę. Do pracy wrócisz, kiedy odpoczniesz. Obawiasz się, że już nie będzie Ci się chciało? Nic bardziej mylnego. Ciekawy system zadań ,aktywizujące i profesjonalne materiały dydaktyczne wraz z łatwą w obsłudze i przejrzystą platformą, z całą pewnością zmotywują Cię do dalszej nauki. Co więcej, ukończenie każdego kursu honorujemy dyplomem i certyfikatem wydawanym na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

- CENA MA ZNACZENIE
Oszczędniść czasu to nie wszystko, co gwarantujemy Kursantom. Szkolenia z naszej oferty edukacyjnej są dostępne dla szerokiego grona odbiorców ze względu na konkurencyjne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Każdy nasz Klient, który uczestniczył w szkoleniu otrzymuje atrakcyjny rabat na udział w kolejnym.

- POMOC NA KAŻDYM ETAPIE
To kolejna zaleta, która wyróżnia nas na rynku szkoleń. Służymy poradą i pomocą na każdym etapie edukacji. Udało nam się przekonać do siebie tysiące osób, ogromna większość z nich wraca do nas kilka razy w roku, co jest dla nas nagrodą i wielkim wyróżnieniem. Może i Ty zechcesz się przekonać?

 

Pamiętaj! Najmądrzejszą i najpewniejszą inwestycją jest inwestycja we własne umiejętności i wiedzę.

 

"Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają, ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą". Harv Eker

?>

Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.