Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Lekkie ceny na lato!

Data dodania: 2022-07-07 10:31:15


Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji!

 
Lato jest idealnym czasem na zadbanie o samego siebie. Szczególną uwagę warto poświęcić na rozwój osobisty. Przynosi to wiele korzyści dla naszego samopoczucia. Czujemy się szczęśliwsi, pewniejsi siebie, a co za tym idzie, bardziej zrelaksowani. A chyba tego każdy z nas pragnie o tej porze roku? :)

Z okazji naszej letniej promocji, przygotowaliśmy aż 4 lekkie kursy w promocyjnych cenach. Każdy z nich ma na celu pomóc Ci w odnalezieniu siebie, spokoju ducha, motywacji do działania i osiąganiu celów.

Jeśli więc chcesz poczuć się lekko, dokonaj zakupu już dziś!


A jakie kursy w promocyjnych cenach proponujemy?
 Ayurweda – naturalna ścieżka zdrowia i równowagi

Celem Ayurwedy jest zachowanie zdrowia poprzez utrzymanie równowagi między ciałem a duchem. Ta starohinduska sztuka leczenia łączy unikatowe idee z metodami służącymi ulepszaniu jakości życia. W świecie zachodnim Ayurweda zaczęła pełnić funkcję niezwykle ważną. Jest alternatywą dla konwencjonalnych metod leczenia. W sposób całościowy postrzega człowieka. Ayurwedyjski lekarz to nie tylko osoba z zewnątrz, ale przede wszystkim my sami. Medycyna ayurwedyjska od tysięcy lat stosuje naturalne metody leczenia takie jak: diety, terapie ziołami i roślinami oraz określone praktyki fizyczne i oddechowe. Kurs "Ayurweda – naturalna ścieżka zdrowia i równowagi” wprowadza w orientalny świat Ayurwedy. Ma służyć wszystkim ludziom, którzy wierzą w swoje zdolności samouzdrawiające oraz tym, którzy chcą dzielić się tą wiedzą z innymi osobami.
 
Nowa cena: 220 zł
Stara cena: 300,00 zł
 


Automotywacja i sztuka osiągania celów

Automotywacja i sztuka osiągania celów są ze sobą nierozerwalnie związane. Automotywacja to nic innego, jak motywowanie samego siebie do podejmowania konkretnego działania. Aby dowiedzieć się, jakie działanie powinno zostać podjęte, konieczne jest uświadomienie sobie celów – inaczej nasze wysiłki mogą pójść na marne, gdyż nie doprowadzą do osiągnięcia sukcesu. Istnieje wiele teorii dotyczących motywacji oraz skutecznego osiągania celów, rozwijane są także coraz nowsze podejścia. Mimo ich różnorodności, wszystkie zwracają uwagę na istotę motywacji – zmianę podejścia do wykonywanego działania z „muszę” na „chcę”. Wskazują także na istotność celu, jego osiągalność oraz wartość, jaką stanowi on dla jednostki. Warto zatem nauczyć się zmiany swojego podejścia do zadań oraz właściwego formułowania celów – dzięki temu droga do sukcesu może się stać znacznie łatwiejsza! E-kurs "Automotywacja i sztuka osiągania celów" to najlepszy i najszybszy sposób, by tego dokonać.
 
Nowa cena: 200 zł
Stara cena: 270,00 zł
 


Rozwój osobisty dla jednych będzie oznaczał naukę języków obcych, dla innych awans w pracy, a jeszcze dla innych lepsze komunikowanie się z otoczeniem i większy dystans do świata. Mimo że, każdy z nas utożsamia rozwój osobisty z czymś innym - zawsze jest on nierozerwalnie związany ze zmianą i stawaniem się lepszym. By móc się rozwijać, należy rozpocząć proces, który doprowadzi do pozytywnej zmiany - naszego sukcesu. Bo rozwój osobisty to proces i działanie, dzięki którym przekraczamy wewnętrzne bariery i pokonujemy słabości. W pokonywaniu blokad i pracy nad sobą możemy posiłkować się narzędziami i technikami psychologicznymi, służącymi właśnie do wdrażania zmian. Najpierw jednak musimy być świadomi swoich słabości i ograniczeń. Kiedy już je zdiagnozujemy i dobierzemy odpowiednie narzędzie, możemy pracować nad rozwojem osobistym i żyć po prostu lepiej! Niniejszy kurs dedykujemy osobom, które chcą poznać swój potencjał i zacząć go wykorzystywać oraz lepiej zarządzać sobą i swoim życiem.

Nowa cena: 200 zł
Stara cena: 260,00 zł
 


Psychologia osobowości

Czym jest osobowość, i co sprawia, że ludzie różnią się między sobą w sposobach bycia, czy zachowania? Jak to się dzieje, że każda jednostka ma sobie tylko właściwe cechy intelektualne, emocjonalne i temperamentalne? Próbą odpowiedzi na te pytania zajmuje się psychologia osobowości. Przedmiotem badań tej subdziedziny psychologii ogólnej jest struktura psychiczna człowieka - osobowość oraz jej rozwój na przestrzeni życia. Pod względem liczby powstałych teorii i różnorodności badanych zjawisk, nauka o osobowości jest jedną z najbardziej rozległych dziedzin psychologii. Kurs „Psychologia osobowości” to praktyczne, skondensowane kompendium przeznaczone zarówno dla osób, które z psychologią osobowości stykają się po raz pierwszy, jak i tych bardziej obeznanych z tą tematyką.
 
Nowa cena: 200 zł
Stara cena:  260,00 zł
 
 


Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji!

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.