Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego

Aktualności

Doszkalaj się na własnych warunkach!

Data dodania: 2022-07-07 10:31:15


 

Miałaś/eś w planach zmianę pracy, ale nie do końca wiesz, czym chcesz się zajmować? Z pomocą przychodzimy my – zespół CRP!

Nasze kursy są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Pozwalają na zapoznanie się z danym tematem, dzięki czemu przekonasz się, czy to jest właśnie to, czym chcesz się zajmować na co dzień.
Kursy są też świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć, zgłębić lub poszerzyć swoją wiedzę w znanym im wcześniej temacie. Są po prostu idealne dla każdego!

Ponadto z nami uczysz się na własnych warunkach! A to wszystko dzięki wygodnej formie on-line! Materiały do nauki są dostępne cały czas na platformie szkoleniowej i można je nawet pobrać na swoje urządzenie, co sprawia, że można korzystać z nich nawet w podróży, gdzie nie ma dostępu do połączenia internetowego.
Uczysz się gdzie i kiedy chcesz, ponieważ na ukończenie szkolenia masz aż 90 dni, a swoją wiedzę weryfikujesz za pomocą testów sprawdzających. Dodatkowo możesz się wykazać, udzielając odpowiedzi na jedno pytanie otwarte!
 
Nie czujesz się wystarczająco przekonana/y? A co powiesz na atrakcyjną promocję?
Już teraz wybieraj spośród naszych przecenionych kursów z kategorii „stanowiskowe” oraz „sprzedaż i marketing”! Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

 Specjalista ds. marketingu

W dzisiejszym świecie profesjonalna wiedza na temat marketingu i reklamy stanowi istotę efektywnej sprzedaży w każdej firmie. Jest także niezwykle pomocna przy skutecznym kierowaniu firmą i dążeniu do jej rozwoju. Wiele ofert pracy skierowanych jest obecnie do specjalistów od marketingu. Czym zatem zajmuje się osoba na stanowisku specjalisty ds. marketingu? Przede wszystkim planuje, kontroluje oraz realizuje wszelkie działania marketingowe. Ponosi odpowiedzialność za działania promocyjne firmy, o jej marketing. Dba o jej pozytywny wizerunek. Jeżeli planujesz w swojej karierze zawodowej działania w tym kierunku, ten kurs jest dla ciebie niepowtarzalną propozycją. Uczestnicy szkolenia zdobędą niezbędne przygotowanie do pracy na stanowisku w dziale marketingu, promocji oraz sprzedaży. Nabędą umiejętności do prowadzenia skutecznego marketingu firmy, oraz określania jej pozycji na rynku.

 


Higiena stomatologiczna

Do obowiązków personelu zajmującego się higieną stomatologiczną należą wszelkie działania mające na celu zmniejszenie chorobowości związanej z problemami stomatologicznymi. Do podjęcia pracy w obrębie higieny stomatologicznej niezbędne są umiejętności praktyczne, ale także interdyscyplinarna wiedza z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, patologii narządu żucia, mikrobiologii ogólnej i jamy ustnej czy podstaw zdrowia publicznego. W niniejszym kursie, ze względu na jego format, zajmujemy się wyłącznie teoretycznymi podstawami, które powinien opanować każdy, kto chce pracować w gabinetach stomatologicznych. Wiedza tu przedstawiona umożliwi także uczestnictwo w planowaniu, realizacji i koordynacji programów profilaktycznych z zakresu higieny jamy ustnej.
 
 


Odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w wybrane składniki jest niezwykle istotna dla utrzymania dobrej kondycji skóry, włosów i paznokci. Niedobory żywieniowe mogą być jedną z przyczyn występowania zmian skórnych, szybszego starzenia się skóry, osłabienia paznokci, czy nadmiernego wypadania włosów. W poszczególnych modułach kursu przedstawiono informacje mające na celu wyjaśnienie, dlaczego wybrane składniki żywności znajdują szerokie zastosowanie w kosmetologii. Omówiono również ich znaczenie w leczeniu wybranych schorzeń skórnych, a także problemów trychologicznych. 

 


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Autorka nakreśla podstawowe zasady rządzące rynkiem nieruchomości w Polsce. Wskazuje istotne elementy pracy agenta, przedstawia praktyczną wiedzę, która może pomóc osobie pretendującej do miana pośrednika w poznaniu specyfiki tego zawodu, zorientowaniu się, czy w ogóle jest to profesja odpowiednia dla niej, a jeśli tak, to jaką formę pracy w tym zawodzie może lub chciałaby przyjąć. Niniejszy kurs to propozycja dla osób początkujących, ale także tych, które funkcjonowały w zawodzie na rynku o odmiennej specyfice tj. za granicą i chciałby odnaleźć się w nowych realiach, nie porzucając ulubionej profesji. 
 
 

 
 


 

    Na stronach internetowych Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.