Kursy online, elearning, szkolenia e-learningowe, kursy przez Internet - Centrum Rozwoju Personalnego
Aktualności

KONKURS! Wygraj bezpłatny udział w warsztatach WEEKEND KOBIET „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

Data dodania: 2020-02-13 07:42:16Odczuwasz silną potrzebę wprowadzenia zmiany w swoim życiu? Chcesz odnaleźć równowagę pomiędzy umysłem, ciałem i duchem? Weź udział w konkursie i wygraj bezpłatny udział w Weekendzie Kobiet „Wiosenne Przebudzenie” organizowanym przez W Pełni Ja. Warsztat ma na celu stworzenie przestrzeni, w której w przyjemny i bezpieczny sposób będziesz mogła dowiedzieć się czegoś nowego o sobie i nadać ważnym w Twoim życiu obszarom nowy kierunek. W kameralnym towarzystwie będziesz delektować się wykwintnym jedzeniem, a wieczorna relaksacja i spacery po otulonej bajecznymi łąkami i lasami okolicy na długo pozostaną w Twojej pamięci.


ZASADY KONKURSU

Nagraj video o długości 30-60 sekund, w którym opowiesz:
 • W jaki sposób kurs zrealizowany w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu zmienił Twoje życie?
 • Co najbardziej podoba Ci się w nauce z CRP?
Jury konkursowe złożone z przedstawicieli W Pełni Ja i Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu wyłoni aż trzy zwycięskie nagrania. Laureaci otrzymają zaproszenie do bezpłatnego udziału w 2- dniowych warsztatach Weekend Kobiet "Wiosenne Przebudzenie", które odbędą się w dniach 7-8 marca 2020 r. w Parisel Palace w Łukowie. Wartość jednego zaproszenia to 799,00 zł.

Więcej informacji o warsztatach znajdziesz tutaj: http://wpelnija.pl/weekend-kobiet-wiosenne-przebudzenie/

WAŻNE INFORMACJE
 1. Konkurs trwać będzie w dniach 13.02 – 26.02.2020 r.
 2. Wyniki zostaną opublikowane w dniu 28.02.2020 r.
 3. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie byli lub obecni Kursanci CRP we Wrocławiu (zarówno Panowie jak i Panie). Zaproszenie na warsztaty może być przygotowane tylko dla kobiet. Laureat konkursu może przekazać wygraną wskazanej przez siebie osobie (Pani).
 4. Video laureatów konkursu zostaną użyte przez CRP we Wrocławiu w celach promocyjnych (video promujące naszą placówkę). W związku z tym, laureaci konkursu będą proszeni o wyrażenie pisemnej zgody na wykorzystanie ich wizerunku (więcej informacji w regulaminie konkursu).
 5. Przesłane video powinno spełniać następujące parametry:
  1. długość: od 30 do 60 sekund;
  2. jakość: 1920x1080 (jakość HD);
  3. ratio: 16:9 lub 16:10 lub 20:10;
  4. bitrate (przepływność): co najmniej 3,500 kb/s (inaczej 3,5 mb/s)
  5. najlepiej poziomy kadr i stabilne umiejscowienie aparatu
 6. Każda osoba, która weźmie udział w konkursie i prześle materiał, który spełnia wymagania Regulaminu konkursu, będzie uprawniona do 40% rabatu na warsztat, który jest nagrodą w konkursie – bez względu na rezultat konkursu (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).
Regulamin konkursu: www.crp.wroclaw.pl/regulamin_konkurs_weekend_kobiet.pdf

Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że spełnia on wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w konkursie oraz akceptuje Regulamin konkursu.

UWAGA! Jeżeli nie zamierzasz brać udziału w konkursie, jesteś naszym kursantem i zainteresował Cię warsztat, zgłoś się do nas a otrzymasz zniżkę w wysokości 15% (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń).